Хіти тижня. "Кремль окончательно психанул": У мережі анонсували великі зміни в терористичній "ЛНР"

Як уточнює ресурс, більше не буде «місцевих» кураторів та інших посередників.

Телеграм-канал «Нотатки громадянина», який висвітлює життя в ОРЛО, повідомляє, що в «республіці» нібито, цілком і повністю змінюється вертикаль «влади». Всі «відомства і міністерства республіки» безпосередньо підпорядковуються таким же міністерствам Ростовської області, передають Патріоти України.

Як уточнює ресурс, більше не буде «місцевих» кураторів та інших посередників. Весь бюджет, всі звіти, всі заходи і кроки тепер контролюються апаратом управління Ростовської області.

Телеграм-канал пише: «Кремль окончательно психанул, так как слишком большие средства просто напросто разворовываются и уходят по рукам, отследить потоки денег практически нереально, так как здесь за это отвечают „покрышки“ из Москвы, которые недоговаривают очень много информации своему высшему руководству. Как итог, жировать местным „политикам“ осталось не так уж и долго. Л/ДНР готовят под субъект Ростовской области. Не сомневайтесь, это окончательное и бесповоротное решение. Скоро сами все увидите».

"Подумав що все, гайки машині. Ні. Вижила": Українські журналісти потрапили під обстріл на Донбасі (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:59

Українські журналісти потрапили під артилерійський обстріл під час освітлення бойових дій на Донбасі. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Мар’ян Кушнір, передають Патріоти України. За його словами, під час артилерійського обстрілу з боку ЗС Р...

Спочатку пролунала серія вибухів: У Миколаєві розгорілася потужна пожежа (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:44

У Миколаєві прогриміла серія вибухів, над містом видніється стовп диму та відчувається запах гару. Про це повідомляється в одному із місцевих Telegram-каналів, передають Патріоти України. Відомо, що вибухи було чути близько восьмої години ранку. Після ...