Хіти тижня. Кремль починає "з'їжджати з теми"? Пєсков зробив неочікувану заяву щодо "нормандського саміту" в Парижі

Пєсков назвав позитивним моментом той факт, що "була виконана домашня робота".

Дмитро Пєсков

Прес-секретар президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що учасники саміту в нормандському форматі можуть прийняти якийсь незобов'язуючий документ, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

За його словами, ніякої угоди не буде. "Очевидно, що угоди не буде. І ніхто не чекає ніякої угоди - це було б завищеними очікуваннями, від чого ми, до речі, дуже енергійно застерігаємо", - заявив він.

При цьому Пєсков назвав позитивним моментом є той факт, що "була виконана домашня робота". "Якийсь документ - поки рано говорити, як його буде названо, - але якийсь документ, можливо, буде прийнято за підсумками зустрічі. Це незобов'язуючий документ, незобов'язуюча угода, але в ній можна очікувати, що будуть зафіксовані якісь точки, за якими є спільне розуміння", - заявив він.

Хіти тижня. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

четвер, 23 січень 2020, 10:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...

Хіти тижня. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

четвер, 23 січень 2020, 9:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...