Хіти тижня. Кремль починає "з'їжджати з теми"? Пєсков зробив неочікувану заяву щодо "нормандського саміту" в Парижі

Пєсков назвав позитивним моментом той факт, що "була виконана домашня робота".

Дмитро Пєсков

Прес-секретар президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що учасники саміту в нормандському форматі можуть прийняти якийсь незобов'язуючий документ, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

За його словами, ніякої угоди не буде. "Очевидно, що угоди не буде. І ніхто не чекає ніякої угоди - це було б завищеними очікуваннями, від чого ми, до речі, дуже енергійно застерігаємо", - заявив він.

При цьому Пєсков назвав позитивним моментом є той факт, що "була виконана домашня робота". "Якийсь документ - поки рано говорити, як його буде названо, - але якийсь документ, можливо, буде прийнято за підсумками зустрічі. Це незобов'язуючий документ, незобов'язуюча угода, але в ній можна очікувати, що будуть зафіксовані якісь точки, за якими є спільне розуміння", - заявив він.

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.

Чехи побили "комсомольців ГРУ", котрих викликали до обложеного активістами посольства Росії в Празі

неділя, 18 квітень 2021, 20:15

Під час цього до місця мітингу прийшли група прихильників Росії, що складалася з 10 осіб. Один з противників рішення чеської влади включив гучномовець, проте мікрофон був вирваний у нього з рук. В результаті між прихильниками і противниками РФ трапилас...