Хіти тижня. Круасани з пасткою: "Про серйозні побоювання стосовно візиту Зеленського до Парижу. Хто трошки розбирається в міжнародному закуліссі, розуміє, наскільки все погано", - Чорновіл

"Я недавно тут писав про серйозні побоювання стосовно візиту Зеленського до Парижу. Та стаття стосувалася трохи іншого - драматичною проблемою можливого нового вторгнення РФії в Україну вже займається весь світ, окрім вищого керівництва Української держави. Також перестороги викликало те, що при повній відсутності Зеленського в цих процесах, раптом засвітився один-єдиний європейський контакт і візит - до Парижа", - пише політолог Тарас Чорновіл на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Після переговорів сепаратного Нормандського Формату з Путіним, але без України такий візит виглядає дуже підозріло. Особливо, враховуючи, що переговори пройдуть без участі Меркель. Вони обоє зустрічалися з Путіним. Там було обговорено щось таке, про що публічно заявляти не прийнято. І телефоном чи іншими засобами комунікації передати інформацію Зеленському не вважали доречним. І на останок - з Путіним говорили обоє, а потім Меркель, яка є системним політиком та дотримується засадничих принципів, не забажала цю інформацію доносити (чи нав'язувати?) Зеленському. Залишила це несистемному й непослідовному Макрону. Хто трошки розбирається в міжнародному закуліссі, розуміє, наскільки все це погано.

Я в тому дописі робив такі висновки виключно аналітичним шляхом. А зараз бачу, що з'являються перші інсайди. Не беруся оцінювати, наскільки вони правдиві, цілком може виявитися й фейк чи просто фантазії. Зрештою, незабаром зможемо побачити перші ознаки. Тут дослівно скопіюю один з таких інсайдів, який поширили в телеграм-каналах, зокрема "Путч":
"Влада готується до здачі позицій по Донбасу та Криму. З власних джерел нам стало відомо, що на зустрічі у Парижі Макрон запропонує Зеленському:
1. Відновити подачу води до Криму, причому ОБСЄ гарантуватиме оплату;
2. Розпочати прямі переговори з російськими маріонетками "ДНР" та "ЛНР", до яких залучити населення окупованих територій та ВПО в Україні;
3. Закріпити "особливий статус Донбасу" (тобто із збереженням "республік") у Конституції України через референдум;
За це Євросоюз заплатить додатковим кредитом 3 млрд євро. Шантаж погоджено з Путіним. Меркель брати участь у цьому відмовилась".
Ще одна тривожна новина. США задекларували входження воєнних кораблів свого флоту до Чорного моря, а потім після розмови Путіна з Байденом (або після демаршів РФ проти Туреччини) виявилося, що вони до Чорного моря не заходитимуть...".

З архіву ПУ. Оце так поворот: Саакашвілі закликав розірвати угоду України з МВФ

неділя, 16 травень 2021, 20:30

"Великий реформатор" пішов на поводу своїх нових друзів при владі, котрі заради згортання реформ, готові відмовитись від найдешевших кредитів у світі аби Україна і далі животіла на краю цивілізованого світу з мріями "наздогнати Польщу". Україна повинна...

Знову "какая разница?": Кажучи про жертв комуністичних репресій, Зеленський не згадав комунізм, Сталіна та СРСР

неділя, 16 травень 2021, 20:23

На думку президента Володимира Зеленського, винуватцями масових репресій радянської доби, пам'ять жертв яких сьогодні, 16 травня 2021 року, вшановують в Україні, були насамперед тоталітарна система та НКВС. На це звертається увага в його короткій заяві...