Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спільній заяві трьох колишніх послів США в Україні - Вільяма Тейлора, Джона Гербста та Стівена Пайфера, текст якого опублікований на сайті National Public Radio.

Шкода для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемії COVID-19 може надати несподівану можливість загасити війну на Донбасі і припинити нападки президента Росії Володимира Путіна на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спільній заяві трьох колишніх послів США в Україні - Вільяма Тейлора, Джона Гербста та Стівена Пайфера, текст якого опублікований на сайті National Public Radio, зазначають Патріоти України.

На думку дипломатів, оскільки поширення коронавируса і падіння цін на нафту все більше позначаються на Кремлі, США і їх союзники повинні запропонувати скасувати міжнародні санкції проти Росії, якщо російський президент Володимир Путін припинить військове вторгнення в Україну.

"Санкції, введені міжнародним співтовариством проти Росії в 2014 році, допомогли знизити економічне зростання в країні на 1% щорічно. Ціни на сиру нафту, опору російської економіки, наразі досягли 18-річного мінімуму. На викопне паливо припадає понад 60% російського експорту . Глобальна рецесія, що насувається завдасть ще одного удару по російській економіці ", - йдеться в заяві.

Як вважають дипломати, американський президент, за підтримки президента України Володимира Зеленського, повинен зуміти переконати Конгрес скасувати санкції запроваджені за вторгнення на Донбас, чітко розуміючи, що вони будуть введені заново, якщо Путін відмовиться від угод.

Спалив 740 калорій: Зеленський пробіг Хмельницьким 8 кілометрів і зізнався в залежності (фото)

четвер, 4 червень 2020, 13:30

Гарант зізнався, що любить хліб із сиром та вершковим маслом, але не хоче погладшати. Володимир Зеленський під час робочого візиту до Хмельницького відправився на ранкову пробіжку містом, де поспілкувався з журналістами, зробив на камеру зарядку і зізн...

Росія готує захоплення Одещини та Бердянська: Експерт попередив про відверту небезпеку

четвер, 4 червень 2020, 13:15

Росія не приховує своїх планів щодо захоплення південних територій України. У будь-який момент Росія може почати масштабний наступ на Україну, щоб захопити південні регіони і з'єднати Крим з материком. Цю думку в інтерв'ю підтримав і колишній постійний...