Хіти тижня. "Купувати інтересу більше немає": "Газпром" прозрів щодо наслідків через високі ціни на газ в Європі

Висока ціна на природний газ в Європі негативно впливає на експортні постачання ресурсу Газпромом. Про це пише агентство rbc з посиланням на заяву голови контрактного департаменту Газпром Експорт Сергія Комлєва, передають Патріоти України.

"За такими цінами газ купувати інтересу більше немає, це відбивається в тому числі на наших постачаннях. У результаті ми стикаємося з деградацією попиту", – цитує агентство топменеджера Газпрому.

За словами Комлєва, комерційні споживачі в Європі активно відмовляються від газу і переходять на інші види пального. За останні сім місяців попит на газ припинив зростання в електроенергетиці. Протягом останнього тижня різко зріс попит на вугілля.

Також в Європі починають закриватися виробництва, що використовують газ як основний енергоресурс.

У Газпромі прогнозують, що високі ціни на газ в Європі зберігатимуться до кінця поточного року і в 2022 році. Виробникам газу вигідніше продавати ресурс на азіатських ринках, а країни ЄС не в змозі в короткий термін наростити видобуток.

Станом на середу, 6 жовтня, ціна на газ в Європі досягла рекордних $1594 за тисячу кубометрів.

"Путін хоче повернути Україну в СРСР 2.0!.. Цього разу все серйозніше, ніж навесні цього року", - Порошенко

понеділок, 6 грудень 2021, 12:23

Президент Росії Володимир Путін вважає Західну Європу слабкою і тому йде далі у своїй агресії проти України, заявив в інтерв’ю французькому виданню L’Express п’ятий президент України Петро Порошенко. Його цитує пресслужба партії «Європейська солідарніс...

Поховали СРСР, поховаємо і уламок Імперії Зла: "Україна стане наступним Афганістаном для Росії", - сенатор США

понеділок, 6 грудень 2021, 11:37

Пряма мова Мерфі: "Я думаю, що нема заміни дипломатичним зусиллям віч-на-віч, так що я сподіваюсь, що віртуальна зустріч між президентом Байденом та президентом Путіним принесе результати. Однак, дозвольте сказати – якщо Росія вирішить піти далі, це бу...