Хіти тижня. "Квартал", котрий завжди в душі: Міністр юстиції Малюська заліз під стіл, аби підтримати Гончарука (фотофакти)

Урядовець під столом розгледів, що Гончарук - найкращий прем'єр-міністр в історії України

Міністр юстиції України Денис Малюська сьогодні вдень підтримав очільника уряду Олексія Гончарука, опублікувавши на власній сторінці у Facebook фотографію, сидячи під столом, зазначають Патріоти України.

«Навіть якщо буду помирати (не те що перебувати у статусі в.о ) все одно рука дотягнеться підписати наказ про звільнення того, хто почне саботувати або працювати упівсили, очікуючи можливої зміни керівництва)», — вказано у повідомленні міністра.

Він також додав, що: «І так, підтримую Олексія Гончарука, він — найкращий прем’єр у історії України». Як би там не було, фокус у стилі "Кварталу" схоже на Банковій оцінили. Принаймні президент Зеленський благословив Гончарука на подальшу роботу на чолі уряду.

До речі, епатажну поведінку міністр юстиції демонстрував ще у грудні: тоді Малюська виліз з ногами на стіл. Тоді урядовець похвалився своїми досягненнями за 100 днів роботи, підкріпивши до посту фото, де він сидить з ногами на робочому столі в кабінеті.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...