Хіти тижня. Київ розбрату: У Байдена відреагували на скасування візиту Джуліані до України

Джуліані згодом скасував візит через шквал критики, зокрема, від представників Демократичної партії США. Демократи побачили в такому візиті спроби використати міжнародні відносини у внутрішньополітичних інтересах.

Джо Байден

Добре, що «потужні прогресивні голоси» виступили проти, коли Руді Джуліані, юрист президента США Дональда Трампа, заявив про можливу поїздку до України – так вважають у передвиборчому штабі колишнього віце-президента США Джо Байдена, який також змагається за участь у президентських виборах у США 2020 року від Демократичної партії, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

«Добре чути всі ці прогресивні голоси проти цієї явної спроби політичних нападів, які вже самі по собі відображають нагальну потребу відновити душу цієї країни», – заявив посадовець виборчої кампанії Байдена в коментарі медіакомпанії CNN.

Раніше Джуліані планував відвідати Україну і, зокрема, обговорити з новообраним президентом Володимиром Зеленським джерела розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори у США, а також участь сина колишнього віце-президента США Джо Байдена в бізнесі, що перебуває у власності українського олігарха. Розмова, розмірковували ЗМІ, могла торкнутись також ролі Байдена у звільненні з посади генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Джуліані згодом скасував візит через шквал критики, зокрема, від представників Демократичної партії США. Демократи побачили в такому візиті спроби використати міжнародні відносини у внутрішньополітичних інтересах. Джуліані «намагається отримати політичну допомогу іноземної сили», заявив конгресмен-демократ Адам Шифф.

«Гадаю, дуже неетично для юриста президента зустрічатись із посадовцями іноземного уряду, прагнучи, щоб вони якимось чином вплинули на наступні президентські вибори», – заявила сенаторка від демократів Елізабет Воррен.

Так закінчувалась "Епоха бідності" для топ-слуг?: Нардеп Скороход виступила з новими цікавими одкровеннями (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:45

Ганна Скороход заперечує можливість того, що президент України Володимир Зеленський знав про подібну корупцію у власній партії. В інтерв'ю журналістам Ганна Скороход заявила: під час парламентських виборів місця в округах купувалися, інформують Патріот...

Перетворити ОРДЛО на "дике поле", оскільки заморозка конфлікту неможлива, - Роман Безсмертний (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:40

У Росії на слова Безсмертного відреагували гнівом. Під матеріалами топових ЗМІ за інтерв'ю дипломата залишили сотні коментарів із погрозами в бік України. Україна повинна відселити з окупованих районів Донбасу своїх прихильників і приготуватися до того...