Хіти тижня. Київський суд визнав символіку дивізії СС "Галичина" нацистською, а Інститут нацпам'яті винним у протиправній реабілітації нацизму

Українські нереформовані суди чуйно реагують на зміну кон'юнктури на владному "Олімпі"

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про визнання протиправним висновку Українського інституту національної пам’яті від 16 травня 2017 року про те, що символіка 14-ї гренадерської дивізії військ СС "Галичина" (1-ї Української дивізії УНА) не є нацистською, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляється на сайті ОАСК, суд завершив розгляд справи за позовом до УІНП та його голови, третя особа – екс-директор Інституту, народний депутат Володимир В’ятрович.

Справа розглядалась колегією суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, загалом було проведено близько 20 відкритих судових засідань.

"Після повної та всебічної оцінки матеріалів справи, їх об’єктивного розгляду у відкритому судовому засіданні, ОАСК визнав протиправними дії відповідачів щодо надання висновку про те, що символіка 14-ї гренадерської дивізії військ СС "Галичина" (1-ї Української дивізії УНА), відповідно до чинного законодавства України, не є символікою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, поширення якої заборонено в Україні", - сказано в повідомленні.

Суд зобов’язав Український інститут національної пам’яті та його посадових осіб утриматись від поширення вказаного висновку, викладеного в листі від 16 травня 2017 за №01/1015.

Також у суді стверджують, що екс-голова УІНП В’ятрович жодного разу не з'явився на засідання суду. "Був належним чином повідомлений про дати судових засідань, не з’являвся на них протягом всього строку розгляду справи. При цьому суд ухвалами від 6 листопада 2019 року та від 4 грудня 2019 року визнавав явку В'ятровича в судове засідання обов'язковою", - зазначили в суді.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...