Хіти тижня. "Кинули всех": Росіяни після повернення до ПАРЄ не хочуть платити борг по внесках

Росія може не сплачувати членські внески в ПАРЄ за той час, поки її делегація не брала участі в засіданнях асамблеї. (Частина 2017 року і весь 2018). Про це заявив голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Леонід Слуцький, повідомляють Патріоти України.

На думку Слуцького, країна-агресор повинна сплатити внесок за 2019 рік, оскільки делегація РФ повернулася до роботи в ПАРЄ, а не за попередні.

Росіянин нагадав, що у відсутності громадян РФ в ПАРЄ обрали близько 70% суддів Європейського суду з прав людини та Верховного комісара з прав людини. Тому РФ, вважає парламентарій, необхідно “дуже і дуже обережно ставитися до питань виплати боргів за період відсутності на майданчику ПАРЄ”.

Дане питання росіяни збираються обговорювати з генсеком Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич в момент її відвідин Росії.

Нагадаємо, в ніч на 25 червня ПАРЄ проголосувала за зміну регламенту накладення санкцій, що дозволило російській делегації повернутися в зал засідань без обмеження голосу і без виконання вимог асамблеї. Після цього Україна призупинила роботу в ПАРЄ.

​Скрепи в шоці: Європарламент визнав Москву винною в розв'язуванні Другої Світової Війни

субота, 21 вересень 2019, 10:58

"Найкращу країну світу", як каже Володимир Путін, Європа офіційно прирівняла до нацистської Німеччини Гітлера. Європейський парламент прийняв резолюцію про Пакт Молотова-Ріббентропа, яка була підготовлена з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової в...

Хіти тижня. "Вони бояться, вони параноїки": Американський військовий зробив грізне попередження українцям (відео)

субота, 21 вересень 2019, 10:00

Президент Росії Володимир Путін у гібридній війні проти України може перейти до тактики терористичних актів для тиску на офіційний Київ. Про це заявив в ефірі ObozTV капітан 1 рангу у відставці ВМС США Гаррі Табах, коментуючи "інструментарій" Кремля пр...