Хіти тижня. "Кинули всех": Росіяни після повернення до ПАРЄ не хочуть платити борг по внесках

Росія може не сплачувати членські внески в ПАРЄ за той час, поки її делегація не брала участі в засіданнях асамблеї. (Частина 2017 року і весь 2018). Про це заявив голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Леонід Слуцький, повідомляють Патріоти України.

На думку Слуцького, країна-агресор повинна сплатити внесок за 2019 рік, оскільки делегація РФ повернулася до роботи в ПАРЄ, а не за попередні.

Росіянин нагадав, що у відсутності громадян РФ в ПАРЄ обрали близько 70% суддів Європейського суду з прав людини та Верховного комісара з прав людини. Тому РФ, вважає парламентарій, необхідно “дуже і дуже обережно ставитися до питань виплати боргів за період відсутності на майданчику ПАРЄ”.

Дане питання росіяни збираються обговорювати з генсеком Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич в момент її відвідин Росії.

Нагадаємо, в ніч на 25 червня ПАРЄ проголосувала за зміну регламенту накладення санкцій, що дозволило російській делегації повернутися в зал засідань без обмеження голосу і без виконання вимог асамблеї. Після цього Україна призупинила роботу в ПАРЄ.

Свинарьов пішов на концерт Кобзона: На Донбасі ліквідували найманця, який дуже любив позувати зі зброєю (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 20:28

Найманець був одним із улюблених персонажів "республіканських" пропагандистів. "19.11.19 Свинарьов "Бера" Віталій сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів", - підписав фото ліквідованого бойовика боєць ЗСУ, уточнивши, що той входив в базу ...