Хіти тижня. Ламали пальці і відрубували руки: Сазонов жорстко відповів на заклик Сивохи "пробачити" зрадників з ОРДЛО

Радник глави РНБО Сергій Сивохо виявився в центрі уваги після своєї заяви про взаємодію з жителями окупованої території України. У мережі активно обговорюють заяву Сивохи. Так, переселенець з Донбасу і журналіст Кирило Сазонов заявив, що українці не повинні просити вибачення у жителів ОРДЛО, передають Патріоти України.

"Те, що пропонує Сивохо - зміна риторики, вибачитися, пробачити, забути ... Він справді думає, що ми забудемо кров, яку пролили люди? Люди, яким ламали пальці, відрубували руки, катували? Це не проститься - ні через рік, ні через два, ні через п'ять. Саме питання - чи готові ви пробачити Донбас - не дуже коректне", - розповів він.

Також Сазонов розкритикував заклики радника РНБО спростити пропуск на КПВВ і повернути пенсії жителям окупованих територій.

"У мене склалося враження, що ми всі повинні прийти і вибачитися, що ми, такі нехороші люди з Донецька, з Києва, зі Львова, напали на Донецьк. Насправді, це ж неправда - була Росія, були її союзники. Вони винні, і не факт, що ми готові їх прощати. Нам вибачатися нема за що. А Сивохо хоче зробити зручні КПВВ, щоб був пенсійний туризм, щоб люди отримували подвійні пенсії там і тут. щоб ми вибачалися, говорили, що все розуміємо, що в чомусь неправі. Він пропонує фактично визнати Україні свою провину і вибачатися перед Донбасом. Це дикий абсурд", - зазначив він.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...