Хіти тижня. "Леді Ю" зробили "пока-пока"? Стефанчук розповів, з якими партіями "Слуга народу" готовий формувати коаліцію в новій Раді

Представник президента у Верховній Раді та №2 виборчого списку "Слуги народу" заперечив можливість утворення коаліції зі "старими партіями"

Партія “Слуга народу” працює над проектом коаліційної угоди, при цьому політсила розраховує створити однопартійну більшість у Верховній Раді. Про це в ефірі “Радіо НВ” розповів представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, зазначають Патріоти України.

“У нас є мрія взяти одноосібну відповідальність, тому що в принципі за 28 років незалежності в Україні не знайшлося партії, яка могла відверто сказати: ми готові брати на себе відповідальність. Ми націлені на такий результат, тому що будь-яка колективна відповідальність – це безвідповідальність”, – сказав Стефанчук.

Разом з тим представник президента зазначив, що в іншому випадку партія буде готова до створення коаліції. На сьогоднішній день, говорить Стефанчук, політсила вже опрацьовує варіант коаліційної угоди, в якій прописуються необхідні завдання і майбутні законопроекти.

Представник Володимира Зеленського не зміг однозначно сказати, з ким конкретно буде створена коаліція, при цьому не виключивши, що це може бути партія “Голос” Святослава Вакарчука та “Сила і честь” Ігоря Смешка.

“Це ті нові обличчя, нова кров, яка могла б дати якийсь імпульс для України”, – резюмував він.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...