Хіти тижня. Ліквідували прямо на позиції: Під Донецьком загинув підлеглий "Мотороли" (фото)

Юрій Морозов був фігурантом сайту "Миротворець", проти України він воював у складі банди, якою керував Арсен Павлов на прізвисько "Моторола".

Багато найманців вже разом із "Моторолою". На тому світі. Фото: соцмережі.

На Донбасі були знищені два терориста "ДНР". Мова йде про 25-річного Владислава Загороднього та 41-річного Юрія Морозова ("Январь") з Харцизька, повідомляють Патріоти України.

Подробиці в своєму телеграм-каналі розповів офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц. Він уточнив, що Загородній був убитий 1 липня, а Морозов - ще 26 червня. "Владислав Загородній і Юрій Морозов "Январь" пішли на концерт Кобзона, квиток коштував 200 рублів", - зазначив Штірліц.

Морозов був ліквідований практично на своїй позиції, разом з ним помер ще один найманець Олександр.


"Надзвичайно стурбовані": МЗС України вперше прокоментувало вибори в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 22:59

У МЗС наголосили, що Україна вважає Білорусь особливо близькою країною і готова докласти усіх зусиль, щоб допомогти їй пройти складний етап історії. МЗС України заявило, що офіційно оприлюднені результати виборів президента Білорусі не викликають довір...

Білоруський журналіст заявив про присутність сербських військових у Мінську та Бресті (фото)

субота, 15 серпень 2020, 22:22

Міноборони Білорусі пояснило, що військові з Сербії прилетіли 10 серпня на Армійські міжнародні ігри.​. Він також опублікував фото, зроблені в Мінську та Бресті, на яких нібито зафіксовані бійці Сербського підрозділу спеціальних операцій. "Я провів нев...