
Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши копію заяви, передають Патріоти України.
Заяву датовано 20 жовтня. У своєму пості він процитував роман письменника Івана Багряного "Сад Гетсиманський": "Ліпше умерти раз, умерти гордо, з незламаною душею, аніж повзати на колінах і вмерти двічі – морально й фізично. Але в першім варіанті ще є шанс узагалі не вмерти". Які причини відставки, голова Київської ОДА не пояснив.

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...