
Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши копію заяви, передають Патріоти України.
Заяву датовано 20 жовтня. У своєму пості він процитував роман письменника Івана Багряного "Сад Гетсиманський": "Ліпше умерти раз, умерти гордо, з незламаною душею, аніж повзати на колінах і вмерти двічі – морально й фізично. Але в першім варіанті ще є шанс узагалі не вмерти". Які причини відставки, голова Київської ОДА не пояснив.

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...