Хіти тижня. Людей немає, магазини не працюють: Окупанти "вбили" знаменитий курорт у Криму (відео)

На пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо.

У мережі показали кадри з анексованого Росією Криму, де, незважаючи на кінець червня, так і не розпочався курортний сезон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ролик, опублікований на каналі "Дивовижний Крим".

Практично порожні пляжі навіть в селищі Поповка, в якому з 2001 по 2013 роки проводився популярний фестиваль електронної музики "Республіка Каzантип". "Перше, з чим я зіткнувся, прибувши в Поповку, це те, що тут дуже важко і проблематично знайти магазин. Довелося їхати в іншу сторону від колишнього Казантипу, щоб знайти хоч якийсь робочий магазин. Чомусь магазини тут не працюють ще", - здивувався реаліям колись популярного курорту блогер.

А на пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо, лише десь поодиноко можна побачити туриста.

У парку розваг теж нікого, там немає ні аніматорів, ні музики, а гойдалки зовсім порожні.

"Туди заходити не можна, сюди заходити не можна. Ну, може воно і правильно, тому, що воно все розвалюється, розбирається потихеньку", - підсумував автор.

У коментарях під роликом люди теж зазначили занепад популярного до анексії курорту. "Який тупняк, взяти і скрутити шию качці, що несе золоті яйця", - написав дехто.

З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:30

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію". На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили п...

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...