Хіти тижня. Людей немає, магазини не працюють: Окупанти "вбили" знаменитий курорт у Криму (відео)

На пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо.

У мережі показали кадри з анексованого Росією Криму, де, незважаючи на кінець червня, так і не розпочався курортний сезон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ролик, опублікований на каналі "Дивовижний Крим".

Практично порожні пляжі навіть в селищі Поповка, в якому з 2001 по 2013 роки проводився популярний фестиваль електронної музики "Республіка Каzантип". "Перше, з чим я зіткнувся, прибувши в Поповку, це те, що тут дуже важко і проблематично знайти магазин. Довелося їхати в іншу сторону від колишнього Казантипу, щоб знайти хоч якийсь робочий магазин. Чомусь магазини тут не працюють ще", - здивувався реаліям колись популярного курорту блогер.

А на пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо, лише десь поодиноко можна побачити туриста.

У парку розваг теж нікого, там немає ні аніматорів, ні музики, а гойдалки зовсім порожні.

"Туди заходити не можна, сюди заходити не можна. Ну, може воно і правильно, тому, що воно все розвалюється, розбирається потихеньку", - підсумував автор.

У коментарях під роликом люди теж зазначили занепад популярного до анексії курорту. "Який тупняк, взяти і скрутити шию качці, що несе золоті яйця", - написав дехто.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...