Хіти тижня. "Люди померли, а вам погано?": Зеленський зчепився з телекореспонденткою "Прямого" (відео)

Якраз перед інцидентом Володимир Зеленський попросив групу шахтарів ДП Львіввугілля розповісти про проблеми на підприємстві.

Зеленський на Львівщині. Фото: скріншот з відео.

Під час візиту на шахту "Лісову" у Львівській області, де загинули двоє гірників, президент Володимир Зеленський вступив у перепалку з журналісткою телеканалу Прямий, передають Патріоти України.

Зеленський попросив групу шахтарів ДП Львіввугілля розповісти про проблеми на підприємстві. У якийсь момент він перебив гірника і звернувся до журналістки Прямого з питанням про її самопочуття.

Зеленський: Вам погано?

Журналістка: Так.

Зеленський: Люди померли, а вам погано?

Журналістка: А вам не погано?

Зеленський: Мені погано, тому я тут.

У натовпі пролунав жіночий голос (камера не зафіксувала, до кого саме вона зверталася): А ви не злорадствуйте. Ви дитину не втратили. Моїй дитині 22 роки, а я ховаю її зараз.

Журналістка: Мама чекала вас сьогодні весь день.

Зеленський: А я не приїхав? Чи тому, що ви - телеканал Прямий, ви можете допомогти? Давайте з вами зараз купимо квартиру людям? Давайте, Прямий канал, ми з вами пообіцяємо.

Журналістка: Я можу поділитися своєю журналістською зарплатою. А ви готові поділитися своєю президентською?

Зеленський: Я куплю квартиру. Що ви мені ... Інтерв'ю тут ведете? Я вас питаю. Давайте з вами, Прямий канал, 50 на 50 скинемся і купуємо квартиру. Пообіцяйте зараз.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...