Хіти тижня. Люди "з російським акцентом" погрожували рідним голландських пілотів НАТО

Членам сімей голландських пілотів, які у 2017 році в складі сил НАТО патрулювали небо над країнами Балтії, надходили дзвінки з погрозами.

Дружинам і співмешканкам пілотів літаків F-16 не раз надходили дзвінки від осіб «з російським акцентом», які, зокрема, пропонували, щоб їхні чоловіки покинули регіон, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Співрозмовники також цікавилися, як дружини ставляться до служби їх чоловіків у Балтії.

Дзвінки часто надходили жінкам після того, як їхні чоловіки-пілоти, які виконували завдання в регіоні, дзвонили їм з особистих телефонів.

У Службі військової розвідки країни підтвердили, що їм відомо про такі випадки.

Нагадаємо, що Нідерланди активно долучаються до патрулювання НАТО неба над країнами Балтії, а також підтримують контингент в 270 військових на території Литви.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...