Хіти тижня. Луганський екснардеп-комуніст плакався Соловйову: "Це вирок... Немає ліків та лікарів. Єдиний бізнес, який процвітає - похоронний. Лідери "ДНР" і "ЛНР" не розуміють" (відео)

Коронавірус в Луганську масово вбиває людей, адже ліків і лікарів в окупованому місті немає. Таку заяву зробив в ефірі росТБ один з колишніх депутатів Верховної Ради Спірідон Кілінкаров, який в 2014 році перетворився на посібника російських окупантів і втік в Росію на постійне місце проживання, зазначають Патріоти України.

"Там епідемія. Пневмонія - це вирок! Там немає ліків та лікарів, лікувати нікому", - заявив він.

"Чоловік лежав на ліжку і розумів, що його ніхто не вилікує", - зазначив колишній нардеп.

Він додав, що надії на порятунок немає, а єдиний успішний бізнес в ОРДЛО - похоронний.

"Єдиний бізнес, який процвітає, це надання похоронних послуг, який збільшився в три рази. Є той, хто може оцінити реальну ситуацію? Хоча б подивитися, чим можна допомогти людям. Лідери ДНР і ЛНР взагалі розуміють, що там відбувається?" - заявив екс-нардеп.

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...

З архіву ПУ. "От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда": Політтехнолог Голобуцький - про Миколу Азарова (скріншот)

четвер, 24 червень 2021, 4:00

"Азаров щиро вважає, що головним сенсом всього життя сина Хрущова було визнати, що "прем'єр Азаров - найкращий з усіх прем'єрів України". От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда", - написав політтехнолог Голобуцький на своїй сторінці у соцм...