Ймовірним наступником білоруського лідера ряд експертів називає його старшого сина, 43-річного Віктора.

Глава держави довго тягнув, але нарешті зробив важливу заяву. Він розповів, хто повинен керувати країною після нього, і назвав терміни свого відходу, передають Патріоти України із посиланням на білоруські ЗМІ.
За словами Лукашенка, управляти Білоруссю після нього повинен той, хто здатний зберегти країну. З такою заявою Батька виступив в ході призначення місцевих органів влади і послів. Білоруський лідер закликав залучати до управління країною нові покоління людей, а «стара гвардія» на чолі з ним рано чи пізно зійде з дистанції. «Не так далеко цей час», - розговорився Лукашенко.
Перспективні люди повинні працювати не тільки в місцевому самоврядуванні, а й в міністерстві закордонних справ, наголосив Батька. «У МЗС заходиш, а там незрозуміло хто працює і незрозуміло з якою головою і які мізки куди повернені», - поскаржився Лукашенко.
Глава зовнішньополітичного відомства республіки Володимир Макей мовчати не став і заступився за рідне міністерство. Він запевнив Лукашенко, що МЗС складається з працездатних кадрів. «Можу ручатися, що позбавляємося, якщо бачимо, що хтось є проблемною людиною», - сказав чиновник.
На думку аналітиків, білоруський лідер хоче зберегти владу в руках родини і створити правлячу династію. Ймовірним наступником Лукашенка ряд експертів називає його старшого сина, 43-річного Віктора. Потім він може передати владу своєму молодшому братові Миколі.
Михайло Федоров підтвердив, що залишає посаду міністра оборони України та підбив підсумки своєї роботи. Про це глава Міноборони написав на своїй сторінці у Telegram у середу, 15 липня.
. "Це була велика честь - служити українському народу на посаді мі...
Україна та Європейський Союз погодили угоду в оборонно-промисловій сфері – Drone Deal. Про це під час урочистостей до Дня української державності заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, передають Патріоти України
. За словами фон...