Хіти тижня. Лукашенко зробив першу заяву після протестів у Білорусі і їх кривавого розгону

Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив із першим зверненням після протестів у його країні. Як повідомляє БЕЛТА, він заявив, що політика повинна бути одна - люди. Свою позицію глава держави озвучив під час візиту в Білоруську національну біотехнологічну корпорацію, передають Патріоти України.

Як пише SB.BY, там Лукашенко зібрався ознайомитися з реалізацією проєкту організації високотехнологічного агропромислового виробництва повного циклу. Раніше в мережі з'явилася інформація, що президент Білорусі зник із Мінська. Виявилося, що він вирушив із робочою поїздкою на вказане підприємство в Пуховицький район Мінської області.

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Бацьку посувають з "трону": У Білорусі відбудеться репетиція інавгурації Тихановської

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:23

Завтра у Мінську планують провести репетицію інавгурації Світлани Тихановської на площі Перемоги о 14:00, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "Беларусь головного мозга". "Дорогі жінки! Запрошуємо всіх вас цієї суботи провести ре...