Хіти тижня. Майк Помпео озвучив втрати турецької армії під час нещодавніх боїв в Ідлібі і прямо поклав відповідальність за це на Росію

Державний секретар США Майк Помпео заявив на брифінгу, що Росія вбила десятки турецьких військових під час військової операції в Сирії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

«Ми вважаємо, що Росія вбила десятки турецьких військовослужбовців під час військових операцій», – заявив Держсекретар США Майк Помпео на брифінгу для преси 17 березня.

Помпео висловив підтримку Туреччині. «Ми підтримуємо нашого союзника в НАТО, Туреччину, і продовжимо вивчати додаткові заходи для підтримки Туреччини та припинення насильства в Ідлібі та загалом в Сирії».

«Сили режиму Асада, за підтримки Росії та сил, які підтримує Іран, відповідальні за продовження бомбардувань, що зруйнували школи та лікарні, вбили цивільних, включаючи медиків та працівників служб надзвичайних ситуацій, які, ризикуючи власним життям, рятували інших у Сирії», – наголосив Помпео.

Він також зауважив, що США включили до переліку терористів міністра оборони асадівського режиму Адбуллаха Аюба «за поширення насильства та жахливої гуманітарної кризи в Сирії».

«Його умисні дії з грудня 2019 року не допускали тривалого припинення вогню в Сирії. Це призвело до переміщення майже мільйона осіб, які надзвичайно потребують гуманітарної допомоги під час холодної зими в Ідлібі», – наголосив Держсекретар.

Це вперше США офіційно поклали провину на Росію за смерті турецьких військовослужбовців під час конфлікту в Сирії, зазначає низка американських видань.

Не Дніпро і не Харків: Клімкін назвав наступну після Донбасу ціль Путіна в Україні (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 14:58

Перш за все російський президент мріє про контроль над Чорним морем. Країна-агресор Росія на чолі з президентом Володимира Путіна прагне захопити не тільки східні області України, що робить нині на Донбасі. Наступною ціллю російського лідера має стати ...

Хіти тижня. На озброєння ЗСУ прийнято нову КШМ К-1450 від "Телекарт-Прилад" (фото, відео)

неділя, 5 квітень 2020, 14:00

КШМ К-1450 - бойова броньована колісна машина, призначена для управління військами та організації зв'язку в оперативно-тактичній ланці управління, в русі (на плаву) і на стоянці, як автономно, так і в складі вузла зв'язку. На озброєння Збройних Сил Укр...