Хіти тижня. Майк Помпео озвучив втрати турецької армії під час нещодавніх боїв в Ідлібі і прямо поклав відповідальність за це на Росію

Державний секретар США Майк Помпео заявив на брифінгу, що Росія вбила десятки турецьких військових під час військової операції в Сирії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

«Ми вважаємо, що Росія вбила десятки турецьких військовослужбовців під час військових операцій», – заявив Держсекретар США Майк Помпео на брифінгу для преси 17 березня.

Помпео висловив підтримку Туреччині. «Ми підтримуємо нашого союзника в НАТО, Туреччину, і продовжимо вивчати додаткові заходи для підтримки Туреччини та припинення насильства в Ідлібі та загалом в Сирії».

«Сили режиму Асада, за підтримки Росії та сил, які підтримує Іран, відповідальні за продовження бомбардувань, що зруйнували школи та лікарні, вбили цивільних, включаючи медиків та працівників служб надзвичайних ситуацій, які, ризикуючи власним життям, рятували інших у Сирії», – наголосив Помпео.

Він також зауважив, що США включили до переліку терористів міністра оборони асадівського режиму Адбуллаха Аюба «за поширення насильства та жахливої гуманітарної кризи в Сирії».

«Його умисні дії з грудня 2019 року не допускали тривалого припинення вогню в Сирії. Це призвело до переміщення майже мільйона осіб, які надзвичайно потребують гуманітарної допомоги під час холодної зими в Ідлібі», – наголосив Держсекретар.

Це вперше США офіційно поклали провину на Росію за смерті турецьких військовослужбовців під час конфлікту в Сирії, зазначає низка американських видань.

"Це важка робота для операторів": В Україні знайшли варіант, як захистити БПЛА від дронів-перехоплювачів, - ЗМІ

понеділок, 19 травень 2025, 8:28

Сотні тисяч крихітних безпілотників затьмарюють небо над лінією фронту. Дронів занадто багато, щоб їх могли подолати традиційними засобами протиповітряної оборони гарматного і ракетного базування. Засоби ППО обходяться в мільйони доларів. Боєприпаси, н...

На концерті Кобзона мінімальний аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 19 травня

понеділок, 19 травень 2025, 7:57

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.05.25 орієнтовно склали: