Хіти тижня. Макрон направив до кордону Росії танки та сотні найманців

Частина французької армії посилить естонський кордон у рамках місії НАТО з нарощування і посилення військової присутності альянсу в країнах Балтії і Польщі.

Військові Франції. Фото: ambafrance.org.

Франція направить майже 300 військових, чотири танки і 25 бойових машин піхоти на кордон Естонії з Російською Федерацією, передають Патріоти України.

Частина французької армії посилить естонський кордон у рамках місії НАТО з нарощування і посилення військової присутності альянсу в країнах Балтії і Польщі. Про це йдеться на сайті французького посольства в Естонії.

Французькі солдати будуть дислокуватися в місті Тапа, яке розташоване за 140 кілометрів від російського кордону. До складу дивізії входять військовослужбовці другої бригади французької армії та найманці з Іноземного легіону.

Зазначається, що переміщення військової техніки здійснюватиметься залізницею. Військові з Франції прибудуть до Естонії 23 квітня і залишаться на території країни до кінця серпня 2019 року.

Хіти тижня. "Мюнхенська змова-2" не пройде? Німеччина категорично відкинула ідею Макрона та Трампа про повернення Росії до G8, нагадавши про Крим та Донбас

п’ятниця, 23 серпень 2019, 5:00

Президентам Франції та США нагадали, що "обидві ситуації зберігаються". Німеччина виступила проти повернення Росії до "Великої вісімки", ініційованого президентами США і Франції Дональдом Трампом і Еммануелем Макроном. Про це з посиланням на прес-секре...

Хіти тижня. "Намацали маршрут, щоб зайти в тил": Український військовий розповів про операцію зі звільнення Горлівки

п’ятниця, 23 серпень 2019, 4:00

Можливість звільнити місто існувала, хоча це було дуже ризиковано. У 2014 році в українських військовослужбовців була можливість непомітно для ворога завести цілу колону в Горлівку і звільнити її. Про це розповів український військовослужбовець Іван Жу...