Хіти тижня. Макрон направив до кордону Росії танки та сотні найманців

Частина французької армії посилить естонський кордон у рамках місії НАТО з нарощування і посилення військової присутності альянсу в країнах Балтії і Польщі.

Військові Франції. Фото: ambafrance.org.

Франція направить майже 300 військових, чотири танки і 25 бойових машин піхоти на кордон Естонії з Російською Федерацією, передають Патріоти України.

Частина французької армії посилить естонський кордон у рамках місії НАТО з нарощування і посилення військової присутності альянсу в країнах Балтії і Польщі. Про це йдеться на сайті французького посольства в Естонії.

Французькі солдати будуть дислокуватися в місті Тапа, яке розташоване за 140 кілометрів від російського кордону. До складу дивізії входять військовослужбовці другої бригади французької армії та найманці з Іноземного легіону.

Зазначається, що переміщення військової техніки здійснюватиметься залізницею. Військові з Франції прибудуть до Естонії 23 квітня і залишаться на території країни до кінця серпня 2019 року.

Хіти тижня. Українці в люті: На відремонтованому Зеленським мосту в Станиці Луганській вивисіли прапори "ЛНР"

п’ятниця, 6 грудень 2019, 10:00

Це відповідь на питання про взаєморозуміння, реінтеграцію і інші подібні речі. Біля Станиці Луганської на відремонтованому мосту з боку членів НЗФ досі висять прапори так званої «Луганської народної республіки». Про це на своїй сторінці в соцмережі пов...

Хіти тижня. Тепер справді "ихтамнет": Протурецькі війська в Сирії знищили цілий загін російського спецназу (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 9:00

На території Сирії знову загинули громадяни Росії. Протурецький "Національний фронт звільнення" опублікував в Мережі відео знищення снайперської групи російського спецназу, по якій точно вдарили на схід від Маарет ан-Нуумана на території Сирії. Уточнює...