Хіти тижня. Макрон направив до кордону Росії танки та сотні найманців

Частина французької армії посилить естонський кордон у рамках місії НАТО з нарощування і посилення військової присутності альянсу в країнах Балтії і Польщі.

Військові Франції. Фото: ambafrance.org.

Франція направить майже 300 військових, чотири танки і 25 бойових машин піхоти на кордон Естонії з Російською Федерацією, передають Патріоти України.

Частина французької армії посилить естонський кордон у рамках місії НАТО з нарощування і посилення військової присутності альянсу в країнах Балтії і Польщі. Про це йдеться на сайті французького посольства в Естонії.

Французькі солдати будуть дислокуватися в місті Тапа, яке розташоване за 140 кілометрів від російського кордону. До складу дивізії входять військовослужбовці другої бригади французької армії та найманці з Іноземного легіону.

Зазначається, що переміщення військової техніки здійснюватиметься залізницею. Військові з Франції прибудуть до Естонії 23 квітня і залишаться на території країни до кінця серпня 2019 року.

З архіву ПУ. Знайшов "вдячну" аудиторію: Леонід Кравчук "ощасливив" російських телеглядачів термінами вступу України до ЄС

субота, 18 січень 2020, 19:00

Залишається загадкою, як перший президент України взагалі погодився спілкуватися з провідним пропагандистським медіа ресурсом Кремля. Адже мав усвідомлювати, як його слова можуть спотворити, а факт інтерв’ю використати на російському телебаченні. Однак...

Хіти тижня. Путін "ввів": Названо зарплати на окупованому Донбасі

субота, 18 січень 2020, 18:30

На окупованому Донбасі люди отримують в 2-3 рази менше зарплату, ніж на території, підконтрольній Україні. Про це повідомив один із жителів ОРДЛО, пише TJournal, зазначають Патріоти України. Наразі курс рубля 39 копійок. Наприклад, зарплати в окуповано...