Хіти тижня. "Маріуполь не цікавить Путіна": Ілларіонов спрогнозував, в якому місці Росія нападе на Україну (відео)

Станом на середину квітня масштабні бойові дії російської армії проти України практично гарантовано відбудуться, якщо Вашингтон в екстреному порядку не втрутиться в ситуацію і не зробить кроки, які зупинять Кремль. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив експерт Андрій Ілларіонов, який раніше був радником глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України.

При цьому Ілларіонов вважає, що удар російської армії буде спрямований на південь Херсонської та Запорізької областей, оскільки Москва хоче встановити контроль над Північно-Кримським каналом, що забезпечує окупований Крим прісною водою. "На этой карте хорошо видно расположение Северо-Крымского канала, который идет от Каховского водохранилища. Это, с моей точки зрения, – задача номер один: не Мариуполь, не распространение "ЛДНР", – прежде всего [его интересует] установление контроля над Северо-Крымским каналом", – сказав він.

За словами експерта другим завданням Росії буде спроба утримання захопленої ЗС РФ території від контрудару української армії. І карта місцевості надає Росії зручну можливість утримувати необхідну росіянам частину Херсонської області, яка фактично являє собою півострів оточений Азовським і Чорним морем, а також Каховським водосховищем.

Ця територія пов'язана з Україною усього чотирма мостами, які росіяни спробують швидко взяти під контроль. Ілларіонов зазначив, що в разі реалізації такого сценарію буде не тільки вирішена задача по забезпеченню контролю над руслом каналу, а й перекритий вихід до моря з Херсона і Миколаєва. За словами експерта, Україна може втратити виход до Чорного моря.

Нищівна критика з Варшави: "Нас зрадили, і переможець - Путін", - уповноважений президента Польщі не добирав виразів, критикуючи Вашингтон та Берлін щодо "Північного потоку-2"

неділя, 25 липень 2021, 21:22

Міністр при президенті Польщі Анджей Дера прокоментував укладену між Німеччиною та США угоду про завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на Польське радіо. . "Світом правлять гроші, а не цінно...

Скрепи "непереможні": Росія знову епічно осоромилася, видавши на святкуванні Дня ВМС Росії американо-британський морський винищувач за свій

неділя, 25 липень 2021, 20:51

"Парламентськая газета" епічно осоромилася, опублікувавши хвалебний опус до дня ВМФ Росії. Його країна-окупант традиційно відзначає в останню неділю липня, зазначають Патріоти України. . Помилку російського ЗМІ зауважив генерал-майор СБУ Віктор Ягун. ...