Хіти тижня. "Маша ваша еще та "трольчиха": Цимбалюк публічно поставив на місце Захарову (відео)

Представник МЗС РФ спробувала заявити, що українцям нібито на державному рівні забороняють спілкуватися з представниками російських ЗМІ.

Марія Захарова. Фото: соцмережі.

Український журналіст Роман Цимбалюк вступив у дискусію з офіційним представником МЗС Росії Марією Захаровою через звільненого головного редактора "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського. Суперечка розгорілася в рамках брифінгу чиновниці, повідомляють Патріоти України.

"А ви з Вишинським зустрічалися в Москві? А будете?" – запитала Захарова. "Звичайно, якщо буде така можливість. Я відкритий до спілкування", – відповів їй українець.

Представник МЗС РФ вибухнула висловлюваннями про те, що українцям нібито на державному рівні забороняють спілкуватися з представниками російських ЗМІ. Цимбалюк же нагадав, що Вишинський повинен відповісти перед Україною, за що його нагородили медаллю "За повернення Криму". Захарова огризнулася, що це далеко не головне. "Для України головне", – заперечив їй Цимбалюк.

"Я запитувала про інше, Романе. Я питала, ви можете дозволити собі як представник УНІАН нарешті зробити інтерв'ю з Кирилом Вишинським? Він відповість вам і про медаль, я так думаю, і на всі інші питання", – висловилася Захарова.

Примітно, що росЗМі подали те, що трапилося, як "тролінг" Захарової. Користувачі ж в коментарях присоромили росіян. "Хто кого ще затролив. Хоч би не палились на весь світ. Так за що Вишинському медаль "За повернення Криму" дали? Особисто брав участь у захопленні чужої території чи, як зазвичай, пропагував по-старому? Маша ваша ще та "трольчиха", – написали в коментарях.

Хіти тижня. Зе-команда може "злити" майбутнє: Ярош звернувся до влади та ветеранів із потужним закликом зупинити реванш Кремля в Україні

середа, 8 липень 2020, 2:00

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош звернувся до парламентських і позапарламентських партій, громадських організацій, ветеранів та волонтерів із закликом не допустити проросійського реваншу в Україні та ліквідувати колаборантські угру...

"Які ж с*ки!": Поліція у Москві затримала Ксенію Собчак (відео)

середа, 8 липень 2020, 0:22

Політикиня та журналістка приїхала на Луб'янку до будівлі ФСБ у футболці з написом "Свободу Івану Сафронову". Російські правоохоронці 7 липня затримали в Москві опозиціонерку Ксенію Собчак. Вона прийшла під будівлю ФСБ підтримати засудженого ексжурналі...