Хіти тижня. "Маша ваша еще та "трольчиха": Цимбалюк публічно поставив на місце Захарову (відео)

Представник МЗС РФ спробувала заявити, що українцям нібито на державному рівні забороняють спілкуватися з представниками російських ЗМІ.

Марія Захарова. Фото: соцмережі.

Український журналіст Роман Цимбалюк вступив у дискусію з офіційним представником МЗС Росії Марією Захаровою через звільненого головного редактора "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського. Суперечка розгорілася в рамках брифінгу чиновниці, повідомляють Патріоти України.

"А ви з Вишинським зустрічалися в Москві? А будете?" – запитала Захарова. "Звичайно, якщо буде така можливість. Я відкритий до спілкування", – відповів їй українець.

Представник МЗС РФ вибухнула висловлюваннями про те, що українцям нібито на державному рівні забороняють спілкуватися з представниками російських ЗМІ. Цимбалюк же нагадав, що Вишинський повинен відповісти перед Україною, за що його нагородили медаллю "За повернення Криму". Захарова огризнулася, що це далеко не головне. "Для України головне", – заперечив їй Цимбалюк.

"Я запитувала про інше, Романе. Я питала, ви можете дозволити собі як представник УНІАН нарешті зробити інтерв'ю з Кирилом Вишинським? Він відповість вам і про медаль, я так думаю, і на всі інші питання", – висловилася Захарова.

Примітно, що росЗМі подали те, що трапилося, як "тролінг" Захарової. Користувачі ж в коментарях присоромили росіян. "Хто кого ще затролив. Хоч би не палились на весь світ. Так за що Вишинському медаль "За повернення Криму" дали? Особисто брав участь у захопленні чужої території чи, як зазвичай, пропагував по-старому? Маша ваша ще та "трольчиха", – написали в коментарях.

Залишаються лише пенсіонери та "гібриди" Путіна: Ватажок "ДНР" у відчаї через економічний занепад "молодої республіки", що посилюється

середа, 20 листопад 2019, 11:32

Захоплений терористами Донбас не зможе вижити без багатомільярдних інвестицій, залишки економіки стрімко занепадають, населення тікає. Таке визнання зробив ватажок терористів "ДНР" Олександр Ходаковський, розповівши про масовий виїзд людей із "республі...

Хіти тижня. "Танки РФ будут в Варшаве, НАТО придется покупать памперсы": Коломойський "відзначився" новою заявою

середа, 20 листопад 2019, 11:30

Український олігарх Ігор Коломойський вважає, що Організації Північноатлантичного договору (НАТО) не впоратися з російською армією. Про це він заявив у інтерв'ю The New York Times, передають Патріоти України. Олігарх зазначив, що, коли російські танки ...