Хіти тижня. "Матриця Путіна вже не працює": Росії напророкували важку кризу

Ослаблення президента Росії Володимира Путіна втягне країну в серйозну політичну кризу, яка стане передвісником оновлення.

Фігура президента Володимира Путіна в Росії почала слабшати, що обернеться для країни серйозним потрясінням. З такою заявою виступив впливовий російський Telegram-канал "Кремлівський мамковед", передають Патріоти України.
Ресурс нагадав про наполегливі чутки про важку хворобу Путіна. Якщо інформація відповідає дійсності, РФ очікують важкі роки.

"Ослаблення головного арбітра, а разом з ним ключового угруповання еліт і невдоволення політичного істеблішменту в цілому закономірно призведе до ірритації низів", - попередив ресурс.

Він передрік країні політичну кризу, коли путінська система піде в рознос. Обернеться це, на думку експерта, серйозними заворушеннями в народі, які Москва повністю придушити не зможе. "Маючи обмежені чисельні можливості, Росгвардія і МВС не зможуть продемонструвати таку ж концентрацію і боєготовність на всій території", - запевнив "Кремлівський мамковед".

Він передрік Росії також активізацію регіонального сепаратизму, в результаті якого країна може почати втрачати території. Народне повстання, швидше за все, буде досить жорстким, впевнений російський ресурс. "Суспільство, занурене владою в економічну депресію, налаштоване агресивно", - підкреслив Telegram-канал.

Він запевнив, що сценарій, який Путін представив для транзиту влади, не спрацює. "Похапцем створювана Держрада, покликана колегіально управляти країною в умовах технічної відсутності президента, акумулюючи на собі всі ризики, стане, скоріше, символічною вершиною корумпованості системи, ніж ефективним інститутом. Путінська матриця вже не в силах утримати країну, що стоїть на порозі історичного оновлення", - констатував "Кремлівський мамковед".

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...

Дружина Шарія захищала право Дорофєєвої крутити д...пою на Алеї Небесної сотні, - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 23 листопад 2020, 23:20

Продюсери співачки зробили такий вибір локації свідомо – заради чистого хайпу. "Шарійова лярва знов блювонула на Україну і українське – це вона так захищала право Дорофєєвої крутити дупою на Алеї Небесної сотні, що й сама з азартом потопталась нашими м...