Хіти тижня. Мав російську медаль та військовий квиток: У Києві спіймали учасника "самооборони Криму" (фото)

Під час обшуків за місцем проживання та роботи фігуранта правоохоронці виявили докази протиправної діяльності.

Контррозвідка СБУ спільно з поліцією та прокуратурою АРК викрила у Києві колишнього учасника "Самооборони Криму", повідомляють Патріоти України.

"За попередніми даними слідства, у 2014 році фігурант приєднався до угруповання так званої "Самооборони Криму". Перебуваючи зі зброєю на блокпості на в'їзді до Ялти, він здійснював протиправні перевірки документів громадян та обшук їх автомобілів. Також зловмисник брав участь у незаконних затриманнях людей на території півострову", - йдеться в повідомленні СБУ.

У 2016 році він отримав медаль "За возвращение Крыма". Під час обшуків за місцем проживання та роботи фігуранта правоохоронці виявили докази протиправної діяльності. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.


Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:55

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

Рідна г...вень: Рівень забруднення в найбільшій річці Криму перевищує норму в тисячу разів

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:32

В Салгир потрапляє 70 тисяч кубометрів каналізаційних стоків. Найдовша річка окупованого Криму, Салгир, забруднена каналізаційними стоками, рівень забруднення перевищує норму в тисячу разів. Про це повідомив окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов, пер...