Росія втрачає контроль над окупованими територіями Донбасу. На тлі погіршення економічної ситуації там стався розкол в лавах бойовиків. Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал "Чіткий Луганськ", передають Патріоти України.
Ресурс звернув увагу на те, що відповідальність за вибухи газопроводів в окупованих Глафірівці і Вергунці взяло на себе якесь угруповання під назвою "Партизани Новоросії". По суті, в "республіках" з'явилася "бойова опозиція" ставленикам Кремля, яка, очевидно, хоче влади. Угруповання запевняє, що нібито складається з колишніх співробітників "Беркута", міліції, а також українських військових, які дотримуються проросійських поглядів. "Оголошуємо про загальну мобілізацію для активних дій проти нової незаконної влади", - написали "партизани" на своїй сторінці в російській соцмережі "ВКонтакте".
"Ось це поворот... Ця опозиція - це бойові офіцери, які не згодні з політикою Пасічника. Ось це "МГБ" профукали реальну внутрішню загрозу!" - написав Telegram-канал.
Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...