Хіти тижня. "Медведчук піде по трупах, щоб домогтися влади": Історія брата політика, від якого відцурався кум Путіна (відео)

Очільник політради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук відцурався від свого старшого брата, не спілкувався ні з ним, ні з його родиною, і тим паче, не допомагав фінансово. Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" розповіла ведуча Наталія Мосейчук, передають Патріоти України.

"Ви ж знаєте, що у Віктора Володимировича два брати. Ми завжди говоримо про молодшого Сергія, а був ще старший брат по матері — Володимир Гулько. Він у 2006 році помер. Він мешкав у селищі Шабо на Одещині. Нам було цікаво, чому припинилися стосунки Віктора Володимировича і його старшого брата. Тому що старший брат не вступив в університет, тому що йому треба було працювати і піднімати двох молодших братів", — повідомила Мосейчук.

Журналістам вдалося поговорити з Ліною Гулько — вдовою брата, який впав у немилість до свого впливового родича. Жінка розповіла, що Медведчук не спілкувався з ними, ніколи не допомагав фінансово, хоча багато у чому завдячує брату.

"Коли мій чоловік побачив по телебаченню, коли Медведчук подарував священикам 10 "мерседесів" чорних... І ще там було багато різного, що він допомагає і тому, і тому, і тому. А він сидить і плаче: "Дивися, два племінники — у мене син і донька. А він навіть не знає, що вони існують", — зазначає Ліна Гунько.

За її словами, завдяки її чоловікові, молодші брати Віктор і Сергій змогли отримати освіту. "Він прийшов з армії — Віктору і Сергію було десь по років дев'ять. Він викормив і вивчив дітей і дав їм освіту. На його гроші діти були вивчені. Мати не працювала. Вітчим мого чоловіка теж був інвалід — він не працював. Була одна людина — старший брат, який утримував всю сім'ю", — згадує вдова брата Медведчука.

Ліна Гунько стверджує, що кум Путіна ігнорував їхні спроби відновити спілкування, навіть тоді, коли Володимир був при смерті. Жінка запевняє, що йшлося навіть не про гроші, а лише про родинні стосунки.

"Мій чоловік кожної хвилини хотів його бачити. Він навіть у Києві ходив, оббивав пороги. Він навіть був у Верховній Раді, наскільки можна було туди пройти. Він завжди домагався його побачити. Я дзвонила в адміністрацію президента Кучми тоді — мені гарно відповідали, але Медведчук не йшов на спілкування. Я дзвонила і казала, що брат при смерті — мені не потрібні ваші гроші! Передайте йому, що брат помирає". Помер без нього. Я стояла на колінах і просила його: "Пробач Віктора, пробач!" Але мій чоловік сказав таке: "Медведчук піде по трупах, щоб домогтися влади". Він відмовився від брата, бо мама переписала таку маленьку хатку, як моя, бо він утримував хазяйство і діток", — говорить вона.

Жінка досі стоїть у черзі на житло, хоча житлових фондів давно нема. "Досі я чекаю. Я перша на черзі вже багато років. І першою, мабуть, я залишуся, бо немає фондів. Всі фонди розібрали, як ви знаєте, в Україні. Медведчук із Кучмою тоді робили приватизацію. Собі заводи, а нам — гаражі. У мене гараж був — просто стіни. Це ми з дітьми зробили собі житло. І по документах він у мене гараж так і значиться. Я багато чого не розумію з його (Медведчука — Ред.) життя. Але я і не живу його життям", — підсумовує Гунько.

У ефірі ток-шоу "Право на владу" журналісти показали сім'ю ще одного брата Медведчука, про якого політик волів не розповідати. На жаль, чоловік помер, але його дружина розповіла про стосунки з відомим родичом. Чому посварилися – дивіться далі.

Не "сторгувались"? Резніков поки що залишається. Кадрових змін в обороні цього тижня не буде, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 11:30

Олексій Резніков поки залишається на посаді міністра оборони України. Про це в Telegram написав очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України. "Очікуємо призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни в сфері оборони про...

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...