Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви.

Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами в Москві кандидата від «Єдиної Росії» Андрія Метельського, передають Патріоти України.

Гурцкая, незряча від народження, виконала пісню «Я не бачу інших кандидатів», що користувачі соцмереж порахували неетичним.

Виступала Гурцкая на святковому концерті в районі Гол'яново. Відео в п'ятницю, 6 вересня, виклав штаб політика, відключивши коментарі, але відео розійшлося по мережі.

Розкритикував цей виступ лідер російської опозиції Олексій Навальний. Він не зрозумів, чому Гурцкая погодилася виконати цю пісню, але закликав усіх проголосувати за інших кандидатів.

До речі, про те, чому співачка погодилася виступати, пояснив співробітник Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Георгій Албуров. За його даними, в минулому році Гурцкая якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви.

«Спасибо! КВНщики локти кусают! Это очень смешно (не будем о грустном)», «Это креатив из самого ада. В следующий раз безногий скажет по ТВ, что он „не ходит на митинги и другим не советует“. Как стыдно за всё это, где край??» — обурюються коментатори.

На розбудову розвідки Повітряних сил ЗСУ витратять майже $900 000 000

субота, 30 травень 2020, 17:23

Протягом наступних 15 років на розвиток системи розвідки Повітряних Сил Збройних Сил України у коштовно-грошовому вигляді по альтернативних цільових моделях необхідно витратити 25 мільярдів гривень (у цінах 2020 фінансового року) або близько $0,9 млрд....

Зеленський та його родина отримали за рік майже 29 млн грн

субота, 30 травень 2020, 16:58

Сума одержаної Главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн. Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік. Згідно з декларацією, дох...