
На "нормандському саміті" в Парижі лідери Франції і Німеччини були не готові до того, що українська сторона стане пропонувати зміни в чорновий варіант фінального комюніке. Про це розповів учасник української делегації Олексій Резніков в інтерв'ю LB.ua, передають Патріоти України.
Відповідаючи на питання про те, що канцлер Німеччини Ангела Меркель була нібито дуже незадоволена після двосторонньої зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, Резніков повідомив, що сам він на цій зустрічі не був присутній. У той же час, європейські дипломати висловились щодо того, що вони очікували іншого формату переговорів, з заготовленим заздалегідь результатом.
"Мої французькі колеги сказали, що їх лідери звикли трохи до іншого формату. Вони кажуть: "Як це може бути?". Лідери звикли, що все заздалегідь обговорено, що у них є попередній якийсь чорновий варіант. Вони вважали, що комюніке вже заздалегідь було обговорено", - зазначив Резніков.
За його словами, українська сторона вважала інакше і виходила з необхідності обговорювати ряд проблем. "І що навіть якщо їхні політичні радники в чорновому варіанті щось написали, це не означає, що ми з цим згодні. Тому що мета Володимира Зеленського була говорити, обговорювати і знаходити рішення. І він базові речі - як то первинність кордону або виборів , - поставив на обговорення і до порядку денного", - підкреслив парламентар.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...