
У середу, 22 квітня, відбулася телефонна розмова між канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель і президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. На сайті глави держави-агресорки відзначили, що ініціаторкою спілкування була німецька сторона. Значна частина діалогу була присвячена війні на Донбасі, передають Патріоти України.
"Детально розглянуто проблематику врегулювання конфлікту в Україні. Дана позитивна оцінка обміну утримуваних осіб між Києвом, "ДНР" і "ЛНР", який відбувся днями. Акцентована необхідність послідовної реалізації мінського "комплексу заходів" і рішень, ухвалених на самітах у "нормандському форматі", – сказано в повідомленні Кремля.
Також у Путіна заявили, що сторони нібито обговорили виконання Україною зобов'язань щодо політичних аспектів врегулювання ситуації на сході, включаючи законодавче закріплення "особливого статусу Донбасу".
Також Меркель і Путін торкнулися питання боротьби з пандемією коронавірусу. Лідери країн підкреслили важливість тісної координації міжнародних зусиль на цьому напрямку за активної участі Всесвітньої організації охорони здоров'я і підтримки двосторонніх контактів за лінією профільних міністерств. Крім того, в розмові згадувалися проблеми, пов'язані з розвитком ситуації в Сирії та Лівії, а також з нинішнім становищем на світовому ринку нафти
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...