Хіти тижня. Метання Гройсмана: У середу буде вирішуватись доля Кличка. Однак Богдану зарано святкувати перемогу

Рішення про відставку голови КМДА приймається за поданням президента на засіданні Кабміну шляхом голосування. Відомо, що одностайної підтримки міністрів не буде. А неочікуваний візит Кличка до Джуліані, адвоката Трампа, ще більше сплутав карти "зеленим".

Кабінет міністрів України проведе засідання в середу, 14 серпня. Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду. Засідання під головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана почнеться об 11:00. Це буде перше засідання Кабінету міністрів у серпні, зазначають Патріоти України.

Нагадаємо, 24 липня до Кабміну надійшло подання з Офісу президента з проханням погодити звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Гройсман заявив, що це питання розглянуть на найближчому засіданні.

Хтось замітає сліди?: У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:59

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управлінн...

Слава ВМСУ! Тепер вже українські Island через Атлантику та Середземномор'я прямують до Одеси (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:57

Вже наступного тижня поповнення в кораблях та їх екіпажах чекають на Батьківщині. У першій половині жовтня вони були завантажені на суховантаж у Балтиморі, який зараз доставляє їх до Одеси. Прибуття очікується у 20-х числах жовтня, тобто наступного тиж...