Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промосковській екснардепці Олені Бондаренко на "Эхо Киева", зазначають Патріоти України.

"Очень важна до сих пор тема языка. Хотя очень часто мы слышим от политиков, что эта тема навязана, надуманная... Нас то как раз и заставили [перейти на українську мову]", – сказала вона.

Діана Панченко

Журналістка заявила, що намагається не читати коментарі користувачів мережі, проте часто бачить претензії, чому вона не розмовляє російською.

"Я могу в какой-то степени понять. Потому что, мне кажется, это и называется демократия: когда ты хочешь русскоязычный контент – нажал кнопку "три", хочешь украиноязычный – кнопку "четыре", – заявляє ведуча.

Панченко стверджує, що їй абсолютно все одно, якою мовою говорити. "Но зритель очень часто хочет слышать русскую речь. И очень часто русскоязычных спикеров лучше смотрят. Это не означает, что нужно подвергать сомнению статус государственного украинского языка. Но почему навязывать телевидению квоты в 90%? Мы же к этому и идем", – підкреслила робітниця Медведчука.

"Зачем лишать нас, журналистов, права делать эфиры на том языке, на котором хотят наши зрители воспринимать контент, я не понимаю", – сказала ведуча. Вона додала, що її здивувало те, що президент України Володимир Зеленський посилив мовні норми.


Хіти тижня. Ситуація в Криму критична: У США озвучили тривожний прогноз щодо масштабного вторгнення РФ в Україну

середа, 3 червень 2020, 10:00

Потенційною причиною для війни Росії з Україною може стати критична нестача води в окупованому Криму. Про це заявили аналітики американського центру The Jamestown Foundation, передають Патріоти України. Як відзначають фахівці, до окупації, тобто до 201...

​"Зеленський повертає нас у часи Януковича, а народ живе за принципом: "Ми за радянську владу, але у сусідньому селі", - політолог

середа, 3 червень 2020, 8:28

"Щоб ви знали, Україна ніколи сама не демократизується. І не здійснює реформ. Просто нам хочеться, щоб було як у них. У Європі. Щоб був євроремонт. А європейці з американцями нам кажуть, що євроремонт спочатку треба зробити в головах", - пише політолог...