Хіти тижня. "Метод пряника": У Зеленського розповіли, що робитимуть з мовою

У виборчому штабі Володимира Зеленського розповіли про перспективи мовної політики в Україні, повідомляють Патріоти України.

Єдиною державною мовою в Україні є українська, заявив керівник штабу Дмитро Разумков,

"Розвиток і підтримка державної мови - це одна із ключових прерогатив президента. Але методи мають бути стимулюючими, а не йти за методом батога. Метод пряника дає більше ефективності, у цьому питанні", - заявив він.

На питання, чи готова команда Зеленського політично підтримати закон про мову, Разумков відповів, що для початку Верховна Рада має погодити всі правки і ухвалити документ.

"Зради" не заплановано: Пристайко про вибори в ОРДЛО

понеділок, 18 листопад 2019, 15:14

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко хотів би, що Центральна виборча комісія (ЦВК) обговорила і дала рекомендації, як провести законні вибори на території ОРДЛО. "Чим довше ми будемо обговорювати в теорії, а не шукати шляхи, як порахувати ...

З архіву ПУ. Таємна зброя Кремля: У США розказали, як росіяни непомітно вбивали американських дипломатів

понеділок, 18 листопад 2019, 15:00

Нещодавно в американських ЗМІ з'явилися подробиці гучного інциденту на Кубі у 2017 році. Виявляється, проти співробітників посольства США застосували акустичну зброю нового покоління. В серпні 2017-го, представники Державного департаменту США заявили, ...