Хіти тижня. MI6 працює: МЗС Великої Британії назвало капітулянта, якого Кремль вирішив привести до влади в Україні. Реакція Москви та Вашингтона не забарилася

Викормиш Азарова, на думку Кремля, саме та людина, котра зможе привести Україну до капітуляції. Його вчителю та екс-губернатору Харківщині місце також знайдеться

На тлі концентрації російських військ на кордонах України й можливого повномасштабного вторгнення, Міністерство закордонних справ Великобританії заявило, що в нього є інформація щодо намірів Кремля привести до влади в Києві керівників, які позитивно ставляться до Москви.

Як потенційний кандидат розглядається колишній народний депутат України Євген Мураєв. До списку «уряду» нібито мають увійти міністри часів Януковича.

Називаються імена колишнього віцепрем'єра Сергія Арбузова, ескглави адміністрації Януковича Андрія Клюєва, екснардепа Володимира Сівковича та колишнього прем'єра Миколи Азарова.

У CNN повідомили, що інформація британського МЗС про плани Росії щодо вторгнення в Україну та встановлення у Києві маріонеткового уряду підтверджується розвідкою США.

Своєю чергою російське МЗС назвало цю заяву дезінформацією, закликало Велику Британію «припинити провокаційну діяльність».

Сам колишній депутат Верховної Ради України Євген Мураєв заявив, що у цій інформації немає логіки, оскільки він сам перебуває під санкціями Росії. Йому заборонено в'їзд до РФ через загрозу національній безпеці.

Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...