Хіти тижня. "Мінськ і Хабаровськ показують, що гебня взяла на озброєння нову тактику", - російський журналіст

Протестуючі в Білорусі не зробили до сих пір жодної помилки.

Про це у своєму блозі пише російський журналіст Євген Левкович, передають Патріоти України.

"Продовжую спостерігати з захопленням. Не знаю, як це бачиться зсередини, але з боку опозиція в Білорусі не зробила поки жодної помилки. Всі кроки - вірні.

Перший: не дали себе втягнути в бійню з міліцією, протест донині - винятково беззбройний, це найважливіше "завоювання". Насильство - єдиний козир Лукашенка і Путіна, але приводу остаточно дістати його з кишені протестувальники не дають.

Другий: блискуча ідея страйку з виплатами компенсацій тим, хто в ній бере участь, оскільки більшість людей (і це абсолютно нормально) бояться будь-якої опозиційної діяльності з однієї простої причини: звільнять - і не буде чим годувати сім'ї.

Нарешті, ідея будівництва альтернативної держави при формально ще діючий владі - те, про що я постійно торочу тут (коли ще торочити). Не просто "координаційна рада опозиції" з, пробач Боже, Собчак і Биковим - а альтернативні органи муніципальної влади, альтернативні міністерства, що видають укази, в ідеалі - альтернативний уряд з відомих і шанованих професіоналів.

Приклади Хабаровська і Мінська показують, що гебня взяла на озброєння іншу тактику боротьби з масовими протестами (коли вони дійсно масові): просто їх не помічати. Ходіть по вулицях скільки завгодно - ми все одно будемо робити те, що захочемо. Першими втомитеся ви.

Ось і їх потрібно просто не помічати.

Давно вже в різних світах живемо, чи не так? Так треба це оформити!"

Зброя стримування: Скільки та коли ЗСУ отримають "Нептунів" та чи закуповується "Вільха" (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 19:40

Зразки машин першого дивізіону протикорабельного наземного комплексу РК-360МЦ "Нептун" українці можуть побачити вже на військовому параді на День Незалежності України. Про деякі з подробиць постачання Збройні силам новітніх комплексів "Нептун" та РСЗВ ...

Важлива людина в посольстві: У МЗС назвали російського дипломата, якого видворять з України (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 19:27

З України висилатимуть працівника російського посольства у Києві у відповідь на рішення РФ вислати українського консула в Санкт-Петербурзі. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів заступник міністра закордонних справ Євген Єнін, передають Патрі...