Хіти тижня. Міський голова Дніпра зізнався, що за "поганого Петі" місцевому самоврядуванню було краще

При цьому Філатов відзначив, що у нього з президентом Порошенком були «дуже складні відносини».

Міський голова Дніпра Борис Філатов вважає, що попри складнощі попередня влада краще співпрацювала з представниками місцевого самоврядування, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Мер говорить, що нинішня влада не забула про те, що Філатов виступав на форумі «Від Крут до Брюсселя», який фактично був організований на підтримку Петра Порошенка. «Мені пригадують: ти ж Петю мало в президенти не висував. Але я від жодного слова не відмовлюсь. За поганого Петі ми в місті побудували п’ять нових тролейбусних маршрутів. А при хорошій «зеленій» владі – жодного. Поганий Петя чи ні, але на мікрорайони «Сокіл», «Сонячний», «Парус» я запустив тролейбуси», - сказав він.

При цьому Філатов зізнається, що у нього з президентом Порошенком були «дуже складні відносини». «Він приніс мені дуже багато неприємних моментів в житті, а Гені Корбану багато горя. Але неможливо жити постійно в ненависті, іноді варто перегорнути сторінку. І за Порошенка місцевому самоврядуванню точно було краще жити», - переконаний мер.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...