Хіти тижня. Міський голова Дніпра зізнався, що за "поганого Петі" місцевому самоврядуванню було краще

При цьому Філатов відзначив, що у нього з президентом Порошенком були «дуже складні відносини».

Міський голова Дніпра Борис Філатов вважає, що попри складнощі попередня влада краще співпрацювала з представниками місцевого самоврядування, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Мер говорить, що нинішня влада не забула про те, що Філатов виступав на форумі «Від Крут до Брюсселя», який фактично був організований на підтримку Петра Порошенка. «Мені пригадують: ти ж Петю мало в президенти не висував. Але я від жодного слова не відмовлюсь. За поганого Петі ми в місті побудували п’ять нових тролейбусних маршрутів. А при хорошій «зеленій» владі – жодного. Поганий Петя чи ні, але на мікрорайони «Сокіл», «Сонячний», «Парус» я запустив тролейбуси», - сказав він.

При цьому Філатов зізнається, що у нього з президентом Порошенком були «дуже складні відносини». «Він приніс мені дуже багато неприємних моментів в житті, а Гені Корбану багато горя. Але неможливо жити постійно в ненависті, іноді варто перегорнути сторінку. І за Порошенка місцевому самоврядуванню точно було краще жити», - переконаний мер.

Панічне рішення Кремля: Росія посилює ППО Москви оголяючи лінію фронту - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 7:00

Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...

Чорне море під контролем України? Експерт оцінив можливості російського флоту

вівторок, 23 червень 2026, 6:50

Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...