
Екс-командир горлівських підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Безлер на своїй сторінці в соцмережі грубо висловився на адресу чинного президента України Володимира Зеленського, повідомляють
Патріоти України.
Так, Безлер висловив жаль, що в 2014 році, коли команда «95 кварталу» виступала в тоді вже захопленій членами НЗФ Горлівці, він не «уконтропопил» Зеленського: «Каюсь и прошу прощения. А ведь мог легко в зародыше уконтропопить его 17 апреля 2014 года в Горловке в баре "Берлога" на пл. Победа. Накормив его просто свинцом вместо котлет».

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України.
. Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...