
Екс-командир горлівських підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Безлер на своїй сторінці в соцмережі грубо висловився на адресу чинного президента України Володимира Зеленського, повідомляють
Патріоти України.
Так, Безлер висловив жаль, що в 2014 році, коли команда «95 кварталу» виступала в тоді вже захопленій членами НЗФ Горлівці, він не «уконтропопил» Зеленського: «Каюсь и прошу прощения. А ведь мог легко в зародыше уконтропопить его 17 апреля 2014 года в Горловке в баре "Берлога" на пл. Победа. Накормив его просто свинцом вместо котлет».

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...