
Екс-командир горлівських підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Безлер на своїй сторінці в соцмережі грубо висловився на адресу чинного президента України Володимира Зеленського, повідомляють
Патріоти України.
Так, Безлер висловив жаль, що в 2014 році, коли команда «95 кварталу» виступала в тоді вже захопленій членами НЗФ Горлівці, він не «уконтропопил» Зеленського: «Каюсь и прошу прощения. А ведь мог легко в зародыше уконтропопить его 17 апреля 2014 года в Горловке в баре "Берлога" на пл. Победа. Накормив его просто свинцом вместо котлет».

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...