
Заступник голови комітету з енергетики і ЖКГ Олексій Кучеренко емоційно посварився з міністром енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексієм Оржелем. Це сталося в ефірі ток-шоу "Свобода Слова Савіка Шустера" на ТРК "Україна" 29 листопада 2020 року ("За 5 хвилин до Третьої газової"), передають Патріоти України.
"Ви прямо підтвердили в моєму запиті, що вони ("Нафтогаз" - ред.) провалили програму видобутку, замість збільшення росту вони зменшили програму анбандлінгу. В боргах "Укртрансгаз": 70 мільярдів на нього повісили. В боргах Теплокомуненерго. Все, що можна, - в боргах", - сказав Кучеренко.
"Зараз закінчимо, все буде нормально - і будемо займатися аудитом всіх процесів", - додав міністр. Конфлікт виник під час обговорення у студії української газотранспортної системи і питання подорожчання газу для українців.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...