
Заступник голови комітету з енергетики і ЖКГ Олексій Кучеренко емоційно посварився з міністром енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексієм Оржелем. Це сталося в ефірі ток-шоу "Свобода Слова Савіка Шустера" на ТРК "Україна" 29 листопада 2020 року ("За 5 хвилин до Третьої газової"), передають Патріоти України.
"Ви прямо підтвердили в моєму запиті, що вони ("Нафтогаз" - ред.) провалили програму видобутку, замість збільшення росту вони зменшили програму анбандлінгу. В боргах "Укртрансгаз": 70 мільярдів на нього повісили. В боргах Теплокомуненерго. Все, що можна, - в боргах", - сказав Кучеренко.
"Зараз закінчимо, все буде нормально - і будемо займатися аудитом всіх процесів", - додав міністр. Конфлікт виник під час обговорення у студії української газотранспортної системи і питання подорожчання газу для українців.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...