Хіти тижня. Молоді акули пожирають старих: Нову ініціативу "Слуги народу" бурхливо обговорюють соцмережі

У мережі активно обговорюють заяву кандидатки в народні депутати від партії "Слуга народу", члена Національної ради з питань антикорупційної політики Анастасії Красносільської про антикорупційні закони.

Анастасія Красносільська

Красносільська поділилася першочерговими антикорупційними ініціативами, які повинна прийняти Верховна Рада України IX скликання, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Серед першочергових ініціатив... це необхідність сфокусувати антикорупційний суд на справи топ-корупції, інакше на жаль, у нас знову може бути проблема - заблокований тисячами справ суд, який просто не може приділити першочергову увагу тим справам, заради яких він і створювався. Наприклад , колишнього голови Державної фіскальної служби і т.д. Тому серед першого - антикорупційний суд повинен бути сфокусований на справах топ-корупції", - сказала вона.

Також серед антикорупційних ініціатив "Слуги народу" - повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення і введення інструменту цивільної конфіскації незаконних активів чиновників.

Крім того, один з першочергових кроків - перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції. "Ми всі бачимо, що ввело НАЗК, свою так звану автоматичну перевірку декларацій, яка в дійсності автоматичною не є. Не ввели - від цього кількість перевірених декларацій, якість перевірок, на жаль, не змінилася. Відповідно, наш план... перезавантажувати НАЗК - один з перших кроків, вибирати нового одного відповідального керівника НАЗК за процедурою, схожою з підбором суддів Антикорупційного суду, бо це та процедура, яка спрацювала", - розповіла Красносільська.

Вона підкреслила, що ці кроки повинні впроваджуватися паралельно з Антикорупційною стратегією на 2019-2023 роки. "Для нас насправді питання, потрібна антикорупційна стратегія, не потрібна, взагалі не стоїть. Можу проінформувати, що Національна рада з питань антикорупційної політики, який збирався минулого тижня, вже визначив антикорупційну стратегію одним із пріоритетів роботи до кінця цього року", - поінформувала Красносільська.

У мережі користувачі досить неоднозначно відреагували на ініціативу.

Хіти тижня. "В Португалии спортивная делегация "ДНР" завоевала три золотые медали": Окупанти зганьбилися з вигаданою перемогою на престижному турнірі

неділя, 8 грудень 2019, 9:00

Так зване міністерство спорту "ДНР" опублікувала фейкову інформацію про успіх своїх "громадян" на турнірі з художньої гімнастики в Португалії. "Вихованки донецької республіканської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" взяли участь в М...

Путін готується до "Нормандії": Російсько-терористичні війська підло атакували на Донбасі, захисники України зазнали втрат

неділя, 8 грудень 2019, 8:55

На Донбасі під час бойових дій 7 грудня "гібриди" обстріляли позиції ООС, що стало причиною загибелі і поранення чотирьох українських військових, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Операції Об'єднаних сил. Всього за добу збройні ф...