Хіти тижня. Молоді акули пожирають старих: Нову ініціативу "Слуги народу" бурхливо обговорюють соцмережі

У мережі активно обговорюють заяву кандидатки в народні депутати від партії "Слуга народу", члена Національної ради з питань антикорупційної політики Анастасії Красносільської про антикорупційні закони.

Анастасія Красносільська

Красносільська поділилася першочерговими антикорупційними ініціативами, які повинна прийняти Верховна Рада України IX скликання, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Серед першочергових ініціатив... це необхідність сфокусувати антикорупційний суд на справи топ-корупції, інакше на жаль, у нас знову може бути проблема - заблокований тисячами справ суд, який просто не може приділити першочергову увагу тим справам, заради яких він і створювався. Наприклад , колишнього голови Державної фіскальної служби і т.д. Тому серед першого - антикорупційний суд повинен бути сфокусований на справах топ-корупції", - сказала вона.

Також серед антикорупційних ініціатив "Слуги народу" - повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення і введення інструменту цивільної конфіскації незаконних активів чиновників.

Крім того, один з першочергових кроків - перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції. "Ми всі бачимо, що ввело НАЗК, свою так звану автоматичну перевірку декларацій, яка в дійсності автоматичною не є. Не ввели - від цього кількість перевірених декларацій, якість перевірок, на жаль, не змінилася. Відповідно, наш план... перезавантажувати НАЗК - один з перших кроків, вибирати нового одного відповідального керівника НАЗК за процедурою, схожою з підбором суддів Антикорупційного суду, бо це та процедура, яка спрацювала", - розповіла Красносільська.

Вона підкреслила, що ці кроки повинні впроваджуватися паралельно з Антикорупційною стратегією на 2019-2023 роки. "Для нас насправді питання, потрібна антикорупційна стратегія, не потрібна, взагалі не стоїть. Можу проінформувати, що Національна рада з питань антикорупційної політики, який збирався минулого тижня, вже визначив антикорупційну стратегію одним із пріоритетів роботи до кінця цього року", - поінформувала Красносільська.

У мережі користувачі досить неоднозначно відреагували на ініціативу.

"Необходимо идти на компромиссы": "Слуга народу" виступив на росТБ зі скандальною заявою по Донбасу (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 11:45

Нардеп Євген Шевченко навряд чи очікував на подібну бурхливу реакцію співвітчизників, адже він - "за мир". Депутат від "Слуги народу" Євген Шевченко взяв участь в пропагандистському шоу "Велика гра" на російському Першому каналі, чим викликав масу невд...

Хіти тижня. "Вибачилися перед Кадировим - вибачайтеся перед українцями": Порошенко звернувся до "Кварталу" через номер із Гонтарєвою

середа, 23 жовтень 2019, 9:00

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко засудив скандальний виступ "Кварталу 95" та Національного хору імені Верьовки про підпал дому Валерії Гонтаревої та зауважив, що власники та менеджери "Кварталу" та телек...