Хіти тижня. "Молоді республіки" Х*йла вимирають від епідемій: Ряди гібридів Путіна, крім коронавірусу, косить віспа, остаточно ліквідована у найгірших "дірах" світу ще 1979 року

Що вже казати про непревілейованих цивільних, якщо медслужба окупантів не виявляє масові захворювання у військах?

Нищак, пацаны?

У так званому «Управлінні Народної міліції ДНР» заявили, що 17 бойовиків захворіли на віспу. Про це на брифінгу повідомив “офіційний представник Народної міліції ДНР”, передає блогер Necro Mancer, зазначають Патріоти України.

Зазначимо, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, останній випадок захворювання віспою був зафіксований у 1978 році. Через рік ВООЗ оголосив, що віспа ліквідована завдяки широкій кампанії з вакцинації від цього захворювання.

У травні 1980 року 33-я сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я офіційно оголосила про те, що “світ і всі народи здобули свободу від віспи”.

Нагадаємо, що на території окупованої частини Донецької та Луганської областей зафіксовані випадки зараження коронавірусом. За інформацією РНБО України, COVID-19 на Донбас завезла жінка, яка прибула з Китаю і поверталася додому на автобусі з Москви.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...