У так званому «Управлінні Народної міліції ДНР» заявили, що 17 бойовиків захворіли на віспу. Про це на брифінгу повідомив “офіційний представник Народної міліції ДНР”, передає блогер Necro Mancer, зазначають Патріоти України.
Зазначимо, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, останній випадок захворювання віспою був зафіксований у 1978 році. Через рік ВООЗ оголосив, що віспа ліквідована завдяки широкій кампанії з вакцинації від цього захворювання.
У травні 1980 року 33-я сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я офіційно оголосила про те, що “світ і всі народи здобули свободу від віспи”.
Нагадаємо, що на території окупованої частини Донецької та Луганської областей зафіксовані випадки зараження коронавірусом. За інформацією РНБО України, COVID-19 на Донбас завезла жінка, яка прибула з Китаю і поверталася додому на автобусі з Москви.
"В ходе проверки выявлено 17 случаев заболевания военнослужащих оспой". Серьёзно? Скажите кто-нибудь бакланам, что последний случай оспы был зафиксирован в 1978 году, а то они, похоже, не в курсе #кормимватуговном https://t.co/0y1yPdQPFZ #1ак #роа #роспроп pic.twitter.com/djAmJgZcNK
— Necro Mancer (@666_mancer) March 15, 2020
Російська окупаційна армія демонструє ознаки виснаження, але продовжує атакувати українські позиції. Втім, такі дії навіть важко назвати наступальною кампанією. Про це розповів командувач 3-го штурмового корпусу ЗСУ Андрій Білецький в інтерв’ю «Бутусов...
Румунія не стане черговим сателітом Росії у складі ЄС, на додачу до Угорщини і Словаччини. Ультраправий лідер партії AUR Джордже Сіміон, якому Україна і Молдова заборонили в'їзд через загрозу нацбезпеці, не виправдав надій Москви, попри рясну допомогу