Хіти тижня. Московський патріархат оприлюднив звернення Онуфрія до Зеленського

Предстоятель РПЦ в Україні (раніше УПЦ МП) митрополит Онуфрій привітав Володимира Зеленського, який з великим відривом лідирує у президентських перегонах за підсумками обробки ЦВК більше 90% голосів.

Звернення Онуфрія опублікував інформаційно-просвітницький відділ Московського патріархату, передають Патріоти України.

Митрополит сподівається, що Зеленський не втручатиметься в справи церкви, а також запропонував йому свою підтримку.

"Від імені повноти Української Православної Церкви і від себе особисто сердечно вітаю Вас з обранням на пост президента України.

Ваша впевнена перемога на виборах стала свідченням великої довіри до Вас з боку українського суспільства. Також це є ознакою того, що заявлені Вами пріоритети розвитку країни збігаються з надіями і прагненнями нашого народу, який бажає нашої Батьківщині єдності, миру і процвітання, а також викорінення всього того, що вносить розбрат і ворожнечу всередину української держави.

Упевнений, що Ваше служіння на посаді Президента України виступатиме гарантом дотримання державною владою Конституції, визначеного Основним законом принципу невтручання держави в справи Церкви, а також прав і свобод віруючих всіх конфесій.

Ви можете розраховувати на безумовну підтримку Української Православної Церкви у всіх питаннях, які будуть сприяти утвердженню та розвитку духовних і моральних цінностей українського суспільства.

Божого Вам благословення на Вашому новому і відповідальному шляху служіння Україні та її народу!" - йдеться в листі.

"Старий мерин" Путіна підтвердив свою репутацію: Глава МЗС Росії Лавров у Женеві образив журналісток (відео)

середа, 26 лютий 2020, 6:10

Старий мерин Путіна підтвердив свою репутацію: Глава МЗС Росії Сергій Лавров у Жиневі нахамив журналісткам (відео). Глава МЗС Росії Сергій Лавров перед конференцією по роззброєнню і сесією Ради ООН з прав людини в Женеві образив грузинських журналісток...

Хіти тижня. "Трубу прорвало": Як екс-керівник ДБР отримував інструктаж , як садити євромайданівців (аудіо)

середа, 26 лютий 2020, 6:00

І додається: "Наприклад, 30 серпня 2018 року, коли Портнов оголосив, що він очолив телеканал Newsone, Курись написав у фейсбуці: "Лучшее решение – Андрей Портнов". А 3 січня 2020 року він репостить інтерв'ю Шарія з беркутівцями: "6 лет без вины". Днем ...