Хіти тижня. Московський патріархат оприлюднив звернення Онуфрія до Зеленського

Предстоятель РПЦ в Україні (раніше УПЦ МП) митрополит Онуфрій привітав Володимира Зеленського, який з великим відривом лідирує у президентських перегонах за підсумками обробки ЦВК більше 90% голосів.

Звернення Онуфрія опублікував інформаційно-просвітницький відділ Московського патріархату, передають Патріоти України.

Митрополит сподівається, що Зеленський не втручатиметься в справи церкви, а також запропонував йому свою підтримку.

"Від імені повноти Української Православної Церкви і від себе особисто сердечно вітаю Вас з обранням на пост президента України.

Ваша впевнена перемога на виборах стала свідченням великої довіри до Вас з боку українського суспільства. Також це є ознакою того, що заявлені Вами пріоритети розвитку країни збігаються з надіями і прагненнями нашого народу, який бажає нашої Батьківщині єдності, миру і процвітання, а також викорінення всього того, що вносить розбрат і ворожнечу всередину української держави.

Упевнений, що Ваше служіння на посаді Президента України виступатиме гарантом дотримання державною владою Конституції, визначеного Основним законом принципу невтручання держави в справи Церкви, а також прав і свобод віруючих всіх конфесій.

Ви можете розраховувати на безумовну підтримку Української Православної Церкви у всіх питаннях, які будуть сприяти утвердженню та розвитку духовних і моральних цінностей українського суспільства.

Божого Вам благословення на Вашому новому і відповідальному шляху служіння Україні та її народу!" - йдеться в листі.

"Вы нас, братья, неправильно поняли!": МЗС РФ заявило, що ніколи не заперечувало можливості повернення Україні захоплених біля Керченської протоки кораблыв ВМСУ

неділя, 17 листопад 2019, 21:53

У МЗС РФ заявили, що ніколи не заперечували можливості повернення Україні захоплених біля Керченської протоки суден, зазначають Патріоти України. "Ніколи не заперечували можливості повернення українській стороні суден, які брали участь в організованій ...

Недонадімперія нервує: Пєсков назвав закон про особливий статус Донбасу наріжним для примирення з "Хунтою"

неділя, 17 листопад 2019, 21:21

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков наполягає, що закон про особливий статус Донбасу є наріжним. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на інтерв’ю зазвичай вальяжного політика на телеканалі “Росія-1”, зазначають Патріоти України. ...