Хіти тижня. Московський патріархат в Офісі президента. Як перший заступник голови ОП толерує "русский мир" і розповсюдження коронавірусу в Україні (відео)

Коли головним лобістом РПЦ в Україні називають російсько-українського олігарха Новинського, наразі не зовсім так, Московський патріархат має сильний вплив безпосередньо в офісі Зеленського, зазначають Патріоти України.

Журналіст Богдан Буткевич розповість про те, хто пролобіював певну індульгенцію для представників російської православної церкви в Україні, котра, нагадує жкрналіст, стала головним з головних розсадників коронавірусної хвороби. Отже, хто ж ця людина?

"Знайомтеся - Сергій Трофімов, перший заступник голови Офісу президента України Зеленського. Колишній виконавчий продюсер "Кварталу 95". У двогодинному інтерв'ю Дмитру Гордону знайшлося місце для реверансів у бік філії РПЦ в Україні і компліментів її керівнику Онуфрію. Останній, нагадаємо, з початком російської агресії називав бойовиків "одновірцями", відмовлявся вшанувати пам'ять загиблих українських воїнів, а Голодомор вважає "смиренням гордині".

Чим пояснюється небачена раніше медійна активність Трофімова? Як він готується очолити Офіс президента після можливого звільнення Андрія Єрмака? З яких причин вони конфліктують і що спільного у цих персонажів?"

Хіти тижня. Як виглядає дача Зеленського, про яку всі говорять: У мережу потрапили фото зсередини

понеділок, 13 липень 2020, 17:30

Президент України Володимир Зеленський разом з родиною переїжджає до державної резиденції Конча-Заспа. Журналісти з'ясували, що сім'я глави держави почала користуватися заміським будинком з липня, передають Патріоти України. Кортеж президента був зафік...

З архіву ПУ. "Чувак, у нас мізків більше!": Омелян розкритикував виступ Зеленського на iForum

понеділок, 13 липень 2020, 17:00

Міністр інфраструктури у травні 2019 року звинуватив новообраного президента в популізмі та поганому володінні українською мовою. Міністр інфраструктури Володимир Омелян жорстко відповів президенту Володимиру Зеленському на його виступ на iForum-2019. ...