Хіти тижня. Москва в глибокій стурбованості, або "Совпадение? - Не думаю!": Пентагон масово перефарбовує бронетехніку в камуфляж середньої полоси Росії

До недавнього часу, вся американська бронетехніка традиційно фарбувалася в пісочні кольори, що відповідало умовам Близького Сходу. Тепер "американський орел" войовничо поглядає за недобитим ворогом на сході Європи.

США почали перефарбовувати свою бронетехніку в європейські кольори. Новий камуфляж, призначений для ведення бойових дій в лісистій місцевості, зазначають Патріоти України. Численні фото та відео з зеленою бронетехнікою США, що з'явилися останнім часом у мережі, викликали занепокоєння в РФ.

Армія США масово перефарбовує бронетехніку в новий камуфляж, призначений для ведення бойових дій в лісистій місцевості. Це пов'язують з агресивними діями Росії, - пише відоме своїми пропагандистськими повідомленнями російське видання mk.ru.

Новий вигляд отримали бойові машини піхоти M2 Bradley, самохідні гаубиці M109 Палладін і навіть танки M1A2 Abrams. До недавнього часу, вся американська бронетехніка традиційно фарбувалася в пісочні кольори, призначені для Близького Сходу. Але відтепер бойові машини армії США отримують новий камуфляж коричневого, чорного і зеленого кольорів, зазначають Патріоти України.

Так, днями, фото одного з танків, перефарбованого в новий камуфляж, було опубліковано в мережі військовослужбовцями 194-ї дивізії армії США. Вона дислокована на військовій базі Форт Беніннг , де розташований Головний тренувальний центр піхоти армії США.

Оновлений M1A2 Abrams 194-ї дивізії армії США / Фото: Red Knight 6,Commander,1-81AR

Експерти американського видання Defence News, пов'язують появу нового камуфляжу американської армії з агресивними діями Росії. На їхню думку, армія США готується до нових навчань в Європі, у зв'язку з чим техніку, забарвлену за новим зразком, отримують польові та навчальні частини.

М-1 Abrams 2 новому зеленому - європейському окрасі, забарвлений коричневою, чорною і зеленою фарбою TALON на випробуваннях в лісистих районах Флориди

Зазначимо, що загальна чисельність американського контингенту в Європі оцінюється в 60-65 тисяч чоловік. До 2020 року, США планують посилити свої війська з допомогою сил швидкого реагування НАТО в складі 30 сухопутних батальйонів 30 ескадрилій ВПС з числа армій європейських союзників.

Варто також нагадати, що під час відвідування танкобудівного заводу в місті Лайма в штаті Огайо Президентом США Дональдом Трампом (в березні ц.р.), показані йому танки наднової модифікації M1A2 SEP V3 були пофарбовані саме в зелений камуфляж.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...