Хіти тижня. Москва в істериці: Великобританія підняла питання перегляду повернення російської делегації в ПАРЄ

В Європі є два табори: один підтримує РФ і закриває очі на дії Кремля, а другий відстоює права людини та європейські стандарти демократії.

Борислав Береза. Фото: соцмережі.

Звернення британської делегації про перегляд повернення Росії в Парламентську асамблею Ради Європи, ймовірно, буде схвалено. Про це заявив екс-член української делегації в ПАРЄ і нардеп Борислав Береза у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами, в Європі є два табори: один підтримує РФ і закриває очі на дії Кремля, а другий відстоює права людини та європейські стандарти демократії.

«Вірогідність того, що британська делегація в ПАРЄ доб’ється перегляду повернення РФ, висока. Питання в тому, яким буде результат. Баланс сил приблизно однаковий. Тому вирішальними можуть стати навіть кілька голосів», – зазначив Береза.

Також він наголосив, що розгін учасників мітингу в Москві та їхнє затримання – це ще одне підтвердження того, що російська влада не має наміру дотримуватися прав людини.

«Ми попереджали Європу про це, але дуже часто люди вважають за краще пробігтися граблями, не почувши заперечень. Подивимося, які висновки будуть зроблені. Але на сьогодні ситуація для Росії несприятлива», - розповідає екс-нардеп.

Він додав, що Кремль ігнорує рішення проблем, пов’язаних з Донбасом, і європейські партнери це бачать, так само, як і протести в Москві, тому необхідно чекати вересня.

Джерело: Гордон

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо

"Не використовуйте неповнолітніх для провокацій!": У Сербії спалахнув скандал навколо дитячого малюнку із "ЛНР"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:45

Українське посольство у Сербії висловило протест через пропаганду терористичної "ЛНР" під час конкурсу дитячого малюнка у сербському місті Опово. Про це у Facebook повідомило посольство України у Сербії, передають Патріоти України. Як зазначається, в с...