Хіти тижня. Москва в істериці: Великобританія підняла питання перегляду повернення російської делегації в ПАРЄ

В Європі є два табори: один підтримує РФ і закриває очі на дії Кремля, а другий відстоює права людини та європейські стандарти демократії.

Борислав Береза. Фото: соцмережі.

Звернення британської делегації про перегляд повернення Росії в Парламентську асамблею Ради Європи, ймовірно, буде схвалено. Про це заявив екс-член української делегації в ПАРЄ і нардеп Борислав Береза у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами, в Європі є два табори: один підтримує РФ і закриває очі на дії Кремля, а другий відстоює права людини та європейські стандарти демократії.

«Вірогідність того, що британська делегація в ПАРЄ доб’ється перегляду повернення РФ, висока. Питання в тому, яким буде результат. Баланс сил приблизно однаковий. Тому вирішальними можуть стати навіть кілька голосів», – зазначив Береза.

Також він наголосив, що розгін учасників мітингу в Москві та їхнє затримання – це ще одне підтвердження того, що російська влада не має наміру дотримуватися прав людини.

«Ми попереджали Європу про це, але дуже часто люди вважають за краще пробігтися граблями, не почувши заперечень. Подивимося, які висновки будуть зроблені. Але на сьогодні ситуація для Росії несприятлива», - розповідає екс-нардеп.

Він додав, що Кремль ігнорує рішення проблем, пов’язаних з Донбасом, і європейські партнери це бачать, так само, як і протести в Москві, тому необхідно чекати вересня.

Джерело: Гордон

"Хоч би що зробила РФ, все одно знайдеться хтось, хто скаже, що треба врахувати її інтереси. Світу довго було зручно брати до уваги лише Росію", - Зеленський

четвер, 26 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський заявив, що світ виявився неготовим до української сміливості, яку наш народ виявляє, даючи відсіч країні-агресору РФ. Це сталося тому, що багатьом було звично та зручно брати до уваги лише Росію. А на Україну вони...

"​В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях", - історик Климовський

четвер, 26 травень 2022, 0:23

"В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях. В результате ведомство лаврова продолжает свою суету с переговорами, чтобы узаконить награбленное и получить передышку перед нов...