Хіти тижня. Москва захлинеться власною слиною: Зеленський уточнив умови проведення виборів на Донбасі

Донбас – це Україна і тому місцеві вибори там повинні бути, але тільки за українським законодавством.

Володимир Зеленський. Фото: 24 канал.

Президент Володимир Зеленський заявив, що місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися тільки після виведення російських військ і за українським законодавством. Таку позицію Зеленський озвучив на брифінгу після зустрічі з президентом Естонії Керсті Кальюлайд, передають Патріоти України.

Так, відповідаючи на питання про те, чи буде спочатку виведення військ, а потім вибори на Донбасі, глава держави сказав: “Так. А що, може бути по-іншому?”. Зеленський також заявив, що це складні теми, і мова йде не про одне питання.

“Це питання спочатку обміну людей, потім розведення військ. Зараз ми говоримо про розведення в Золотому і Петровському. Потім тільки ми говоримо про розведення військ на всій території, це 400 км. А тільки після цього ми можемо говорити про формат виборів на окупованих територіях”, – пояснив він.

Президент підкреслив, що Донбас – це Україна і тому місцеві вибори там повинні бути, але тільки за українським законодавством.

Пане Аваков, випишіть штраф: Нардеп "Юзік" так тікав від колеги, що на своєму джипі грубо порушив ПДР (відео)

субота, 18 січень 2020, 11:48

Ситуація в жодному разі не була такою критичною, щоб недоторканий "кварталівець" був вимушений показово порушувати правила руху. Тут або повне ігнорування ПДР по життю, або дійсно "тваринний страх" до того, хто підійшов до Корявченкова. Народного депут...

Хіти тижня. Зеленський відмовився від візиту у Давос через Трампа, - Тарас Березовець

субота, 18 січень 2020, 11:30

Замість президента в Давос представляти Україну відправиться прем'єр Олексій Гончарук. "Як я писав раніше, у відносинах з Ізраїлем вийшов дипломатичний скандал через наполегливе бажання Зеленського виступити на скорботних заходах, як доповідача. Виступ...