Хіти тижня. "Може піти на відчайдушні кроки": Експерт розповів, як Путін вирішуватиме водну проблему Криму

Дніпровська вода дуже потрібна в окупованому Криму, оскільки власні запаси на півострові можуть вичерпатися через кілька років.

Для вирішення цієї проблеми Путін може піти на відчайдушні кроки, аж до створення в Україні ще однієї «народної республіки». Таку думку висловив військовий експерт Юрій Карін, передають Патріоти України.

«Водні запаси на анексованому півострові Крим можуть вичерпатися повністю вже через п'ять-сім років. Тобто вода з Дніпра їм дуже потрібна», — вважає він.

При цьому ситуація з водопостачанням півострова, на його думку, неоднозначна: з одного боку, циркулює інформація про те, що в північному Криму справжня екологічна катастрофа через дефіцит води, що веде до зміни демографічної структури регіону та вимирання населених пунктів.

З іншого боку, є заяви іншого характеру. За словами генерального директора держпідприємства «Вода Криму» Володимира Баженова, півострів вже не зможе обробляти дніпровську воду.

У будь-якому випадку, якщо водопостачання Криму не буде відновлено, то РФ може діяти різними шляхами. «Одним з них може бути дестабілізація південного сходу України з метою створення якщо не сухопутного коридору Донбас — Крим, то хоча б якоїсь „Херсонської республіки“, щоб відновити постачання Криму водою», — вважає Юрій Карін.

"Два фашизоидных диктатора - Лукашеску и Пол Пут - нашли друг друга. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - Рабинович

середа, 28 жовтень 2020, 9:29

"То, что вытворяет Лукашеску, вообще не поддается какому-либо человеческому описанию. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - пише у своєму блозі Слава Рабинович, передають П...

Хіти тижня. "Удар на Лачин с юга - очень красивый ход по перевороту фронта для обороняющих Шушу и Ханкенди армянских сил", - Олексій Арестович

середа, 28 жовтень 2020, 9:00

Азербайджанці можуть по праву пишатися оперативним мисленням свого Генштабу, який демонструє просто блискучі за своєю красою задуми і їх реалізацію. "По направлению к Лачину намечается лихая драка. Исходная обстановка такова. На южном направлении азерб...