Хіти тижня. "Може піти на відчайдушні кроки": Експерт розповів, як Путін вирішуватиме водну проблему Криму

Дніпровська вода дуже потрібна в окупованому Криму, оскільки власні запаси на півострові можуть вичерпатися через кілька років.

Для вирішення цієї проблеми Путін може піти на відчайдушні кроки, аж до створення в Україні ще однієї «народної республіки». Таку думку висловив військовий експерт Юрій Карін, передають Патріоти України.

«Водні запаси на анексованому півострові Крим можуть вичерпатися повністю вже через п'ять-сім років. Тобто вода з Дніпра їм дуже потрібна», — вважає він.

При цьому ситуація з водопостачанням півострова, на його думку, неоднозначна: з одного боку, циркулює інформація про те, що в північному Криму справжня екологічна катастрофа через дефіцит води, що веде до зміни демографічної структури регіону та вимирання населених пунктів.

З іншого боку, є заяви іншого характеру. За словами генерального директора держпідприємства «Вода Криму» Володимира Баженова, півострів вже не зможе обробляти дніпровську воду.

У будь-якому випадку, якщо водопостачання Криму не буде відновлено, то РФ може діяти різними шляхами. «Одним з них може бути дестабілізація південного сходу України з метою створення якщо не сухопутного коридору Донбас — Крим, то хоча б якоїсь „Херсонської республіки“, щоб відновити постачання Криму водою», — вважає Юрій Карін.

США готові приєднатися до "нормандського формату": Волкер зробив важливу заяву

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:42

США підтримують нинішній формат переговорів по врегулюванню ситуації на сході України, але готові за необхідності приєднатися до нього. Про це заявив спецпредставник США Курт Волкер, повідомляє The Baltic Times із посиланням на BNS, повідомляють Патрі...

Хіти тижня. Готуються розпочати з Донбасу Третю світову? Російські окупанти перекидають в ОРДЛО нову техніку з радіаційним захистом

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:30

Місія ОБСЄ виявила на коупованій території інженерну машину розгородження ІМР-3. Така техніка надійшла на озброєння армії Росії у 1999 році та ніколи не перебували на озброєнні Збройних Сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Inform ...