Хіти тижня. "Може піти на відчайдушні кроки": Експерт розповів, як Путін вирішуватиме водну проблему Криму

Дніпровська вода дуже потрібна в окупованому Криму, оскільки власні запаси на півострові можуть вичерпатися через кілька років.

Для вирішення цієї проблеми Путін може піти на відчайдушні кроки, аж до створення в Україні ще однієї «народної республіки». Таку думку висловив військовий експерт Юрій Карін, передають Патріоти України.

«Водні запаси на анексованому півострові Крим можуть вичерпатися повністю вже через п'ять-сім років. Тобто вода з Дніпра їм дуже потрібна», — вважає він.

При цьому ситуація з водопостачанням півострова, на його думку, неоднозначна: з одного боку, циркулює інформація про те, що в північному Криму справжня екологічна катастрофа через дефіцит води, що веде до зміни демографічної структури регіону та вимирання населених пунктів.

З іншого боку, є заяви іншого характеру. За словами генерального директора держпідприємства «Вода Криму» Володимира Баженова, півострів вже не зможе обробляти дніпровську воду.

У будь-якому випадку, якщо водопостачання Криму не буде відновлено, то РФ може діяти різними шляхами. «Одним з них може бути дестабілізація південного сходу України з метою створення якщо не сухопутного коридору Донбас — Крим, то хоча б якоїсь „Херсонської республіки“, щоб відновити постачання Криму водою», — вважає Юрій Карін.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...