Хіти тижня. Може втратити все: Озвучено три сценарії для Зеленського

Російський політолог Станіслав Бєлковський стверджує, що в Кремлі є "сценарій ЗЦН" - "Зеленський - це ненадовго" щодо новообраного президента України, повідомляють Патріоти України.

На думку політолога, у російського президента "дійсно була програма впливу на українські вибори" і вона частково або повністю реалізована успішно - незважаючи на відсутність виразної програми в парламент пройшли некомпетентні особи, або відверті прихильники дій Кремля. Бєлковський стверджує, що цього Путін домігся за допомогою втручання в українські вибори.

Експерт при цьому зазначив, що в Україні - не "фашизоїдна диктатура", відповідно суспільство може оперативно реагувати на події в політичному і громадському житті. Саме за рахунок цього Зеленський може і втратити посаду президента країни.

"Якщо Зеленський не скористається презумпцією довіри, то, по-перше, з його фракції може вийти велика кількість депутатів, і він втратить більшість. По-друге, може початися процес імпічменту. По-третє, у вільних українців завжди в запасі є механізми виходу на вулицю і зміни влади на виборах. І самий цивілізований мирний сценарій - просто зміна президента після закінчення п'ятирічного терміну", - йдеться в матеріалі.

Джерело: Апостроф

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...