Хіти тижня. "Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя".

У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському парку Вічної Слави, де дякував "радянським солдатам". Відео з заходу в Facebook опублікував фотограф Ян Доброносов, повідомляють Патріоти України.

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". На записі показано, як Кива ходив між рядами чоловіків і ретельно шикував "патріотів" у шеренги. Чоловікам також роздавали квіти для покладання.

Політик на камеру сказав, що прийшов, щоб вшанувати жертв Другої світової війни з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. "Ми тут, щоб ушанувати пам'ять загиблих, які віддали життя на нашій землі, наших дідів-прадідів, якими ми пишаємося... Це величезне свято, коли наша Батьківщина була звільнена", – розповів він.

Додамо, що після побудови шеренги Кива вийшов в ефір декількох телеканалів, де виголосив промову, подякувавши "радянським солдатам, які перемогли фашизм".

"Ми ніколи не приймемо фашизм. Мій син виховується в найкращих традиціях. Він пам'ятає й пишається своїм прадідом – героєм Радянського Союзу", – висловився Кива.

Крім того, він стверджував, що в західних областях України "вкоренилася фашистська, нацистська ідеологія".

Хіти тижня. Треба бути повним ідіотом: Відомий волонтер різко звернулася до Зеленського через Донбас (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 12:00

Відома волонтер Маруся Звіробій звернулася до президента України Володимира Зеленського і попередила, що ворог його знову обдурить. Про це вона заявила в ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів", передають Патріоти України 1 листопада 2019 року. Волонтер...

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в