Хіти тижня. "Ми з Росією будемо в окопах разом": Лукашенко зробив тривожну для України заяву

Президент Білорусі знову узявся переконувати Кремль у своїй "особливій відданості"?

Олександр Лукашенко на суботнику. Фото: БелТА.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "не дай бог щось трапиться", громадяни його країни будуть разом з росіянами в одних окопах. Про це він сказав під час суботника 20 квітня в зв'язку з реакцією ряду політиків в РФ на слова про білоруський суверенітет, повідомляють Патріоти України.

Лукашенко заявив, що той, хто посміє знищити Білорусь, будь то президент або уряд, будуть прокляті білоруським народом, а хто посміє зробити це силою - отримає потужну відсіч.

"Даремно страждають деякі політики, особливо в Росії. Я отримав всю цю інформацію: ах, це проти Росії. Фрази ці були спрямовані проти тих, хто спробує це зробити. Це по-перше. По-друге, наскільки я розумію, щиро кажу, Росія - це, можна сказати, оплот і нашого суверенітету. Не дай бог щось трапиться, я до сих пір вважаю, що ми з Росією будемо в окопах разом. Тому не треба страждати деяким в Росії політикам і брати на себе ось ці фрази, які нібито адресовані Росії", - підкреслив Лукашенко.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...